Wpis z mikrobloga

chciałbym zrobić bloga bez stawiania własnego oprogramowania:) zacząłem robić swoją stronęwww ale niestety to trochę potrwa. Niby postawienie CMSa to pikuś ale stworzenie szablonu i mapy strony nie jest takie proste wypadłem trochę z obiegu. #webdev #www #blog #webmastering #webdesign
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trynki96: na początku zaorze konto na www.blogger.com a między czasie na wirtualnym serwerze zbuduje coś lepszego a później oblikuje w necie. Zrobiłem wiele fajnych mikro projektów np.: robota sumo, automatyczny karmik dla ptaków itp. nigdy tego nie dokumentowałem a szkoda nawet tak dla siebie by zobaczyć co się zrobiło przez te lata.
  • Odpowiedz
@CeZiK_: a spoko :) już myślałem że jakieś ukryte koszty. Przez wiele lat miałem konto na CBA.pl niestety usunęli moją stronę www... jeszcze raz dzięki za info ja jaki CMS polecasz?? na CT8.PL mogę postawić framework spring nigdy tego nie robiłem na wewnętrznym serwerze a chwiałbym spróbować
  • Odpowiedz
@CeZiK_: kurcze tu na wykopie można spotkać wiele Ciekawych osób :) nawet ja na tej kwarantannie mama co robić. Szkoda, że Batflat nie ma wersji demo konta admina... coś takiego zachęca do zainstalowania danego CMSa
  • Odpowiedz