Wpis z mikrobloga

#fpl #fplstart #pilkanozna #premierleague Dobra, ostatnia przypominajka w tym tygodniu. Już mi się nie chce pisać tych wszystkich zaklęć co gdzie i jak, po prostu zapraszam do wpisu organizacyjnego, gdzie wszystko jest opisane + ewentualnie pod tag #fpl, gdzie w miarę na bieżąco temat jest odgrzewany. Po prostu zapraszamy ostatnich chętnych!

Jak zawsze obok dobrych wieści są też i te złe. Jako że liga rusza już za chwileczkę, już za momencik dajemy ostatnią (czasem też i pierwszą) szansę na identyfikację panom:

- PONY SWAG Sebastian Rosochacki

- FC Joao Jarek Jarecki

i staremu znajomemu

- NIENAWIDZE POLICJI Janusz W odkowski

który po poprzednim kopniaku zdążył już wrócić do ligi zmieniwszy lekko nazwę teamu i dalej pozostaje niezidentyfikowany. Widzę że sprawdzasz naszą czujność. Nie musisz się o nią martwić, w poniedziałek polecą wszyscy miłośnicy nierozwiązanych zagadek i może nawet kogoś zablokujemy na zaś :) (żadna złośliwość z mojej strony, reguł był jasne i niezmienne od początku)

Przy okazji ostatni raz pozwolę sobie zawołać obecnych w poprzedniej edycji, którzy jeszcze śpią w tej. Tak żeby mieć czyste sumienie, co z tym zrobicie to już wasza sprawa

@Supercoolljuk2 @dominik-ortyl @DuPont @BDJQP @Vojak @chistoryk @seann

Na koniec osobiście wyrażam głębokie rozczarowanie faktem, że na #listapustulki mamy zadeklarowanych 96 osób kibicujących ekipom z Premier League, a liga póki co liczy ledwie 69. Nie wiem jak możecie nie łączyć obu tych faktów :)
  • 7