Wpis z mikrobloga

Co tu zrobić? Pisać relację z dni jak do tej pory 1 2 i wrzucić dopiero jak skończę, czyli pewnie na początku października? Czy rzucić to co mam, jakąś mapkę i zrobić AMA, a pisać swoją drogą i informować na mikro i nowych częściach, a na koniec zrobić kolejne znalezisko ze skleconym ebookiem? Dzisiaj zaczynam wcześniej pisanie, myślę, że dojdą 2 części przed północą...

#jakzyc #pomocy #wykopodroz #piszzwykopem

@lisekchz: @ludzik: @veroniki: @Plaski87: @nicramnet: @dj-armando-znowu: @Cieplokrwisty: @albercikk: @Frostoriginal: @OddaliMiPuzzle: @kolnay1: @Zyngi: @blid: @taxilko: @bnt712: @Cineczeq: @kuleczka69: Co o tym myślicie?

@kuki_1988: @gram_w_mahjonga: @owczareknietrzymryjski: @GraveDigger: @hrumque: @Farrel: @i0i0i0: @maciek_gi: @voyageur: @Mhrok: @lagodna5: ?
  • 23
@bardzospokojnyczlowiek: już zdecydowałem. Dodam teraz sporo luźnych informacji i ama, bo męczy mnie to, że się nie wywiązałem jeszcze z obietnicy, a potem na luzie będę pisać dla tych którym się chce czytać. Bo czekać miesiąc na relację z podróży, która zaczęła się jeszcze miesiąc wcześniej, to trochę za długo.