Wpis z mikrobloga

@kk87ko0 bo euro będzie kosztować 5zł a do Niemca daleko nie jest. Do tego upadła gospodarka krecaca się na montowaniu wszystkiego dla Zachodu i zawrotne ceny importowanych produktów czyli wszystkiego.
Do tego upadła gospodarka krecaca się na montowaniu wszystkiego dla Zachodu i zawrotne ceny importowanych produktów czyli wszystkiego


@fatoom87: Możesz to rozwinąć? Przecież jak ten wirus przejdzie to i tak będziemy dalej montownią dla Zachodu.
@fatoom87: generalnie wlasna dg itd i inne biznesy ale jesli rzeczywiscie bedzie taka sytuacja ze euro walnie do 5zl to pomimo ze nigdy w zyciu nie pracowalem to sam pojade do niemiaszka tylko po to zeby tutaj ladniej jeblo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niech sobie sami.sprzataja ten syf bo ja w zadnym "rodacy do pracy" nie mam zamiaru brac udzialu

Ewentualnie to ja moge zatrudniac( ͡° ͜
@kk87ko0 będziemy, tyle że wcześniej wolno bo wolno ale szliśmy w ich kierunku, zachodnim. Jak zlotowka jeszcze straci to będziemy taniutcy dla Niemca,więcej montowni. Juz zresztą chcą nasi sąsiedzi wpuścić nasze firmy transportowe bo nie ma kto i tak tanio wozić im towarów z wiiny pandemii.
@Jestemnacyklu nawet niespecjalnie potrzeba takiej akcji. Wystarczy zawieszenie lub wycofanie 500+, żywność odpowiednio droga bo zanosi się na suszę znowu. Śniegu nie było cała zimę. Do tego energetyką znowu się latem odezwie. Bezrobocie skoczy do kilkunastu procent i wielu niskowykwalifikowanych pojedzie. A tego kraju z takimi obciążeniami zusowskimi same korpo nie pociągną. Małe i średnie firmy wypracowuje 67%PKB.