Wpis z mikrobloga

@fuKlanAdraHrepuS: A niema to jakichś mechanizmów blokady? Przecież każdy head set ma swój numer seryjny (tak jest w oculusie), więc w razie kradzieży pewnie można go zdalnie zablokować, albo nawet i wyśledzić po podpięciu do internetu? Ja tam się nie znam, ale tak z czystej logiki, tak bym to widział. Trudno mi uwierzyć, że elektronika za grube pieniądze, która do działania wymaga połączenia z netem, nie jest zabezpieczona przed kradzieżą.
  • Odpowiedz
@Dorogon: prawdę mówiąc nie wiem. Nie ukradłem swoich indexow poprostu je kupiłem a teraz chce sprzedać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teoretycznie możliwość blokady na pewno istnieje, szczególnie że z Indexa korzystasz raczej w ekosystemie Valve i ban mógłby polegać na braku możliwości korzystania z danego produktu na Steamie co znacznie ograniczyłoby jego funkcjonalność.
  • Odpowiedz
@fuKlanAdraHrepuS: Nie no, tak na pierwszy moment to chciałem, ale w sumie i tak siedzę za granicą i długo jeszcze nie wrócę, więc jednak zrezygnuję :P Kusi, ale muszę ograniczyć bezsensowne wydatki :D
  • Odpowiedz