Wpis z mikrobloga

@luczjanoitaliano: miałem kiedyś taką gorączkę że miałem zwidy i widziałem dziwne rzeczy. Na przykład chodziłem po tęczy... Z jednej strony jest fajnie, nie czuć bulu nic w sumie nie czuć, a z drugiej wiesz że odchodzisz... Trochę #!$%@?
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: @luczjanoitaliano: typ bez talentu xD koleś miał arcymistrzostwo w tworzeniu kompozycji i przelewaniu emocji w muzykę. O tych wszystkich Beckerach, czy tam innych black metalach ludzie zapomną za kilka lat, a Nirvana będzie trwać ze względu na dojście do istoty muzyki rozrywkowej. #!$%@? tysiąca dźwięków wcale nie czyni muzyki lepszej.
  • Odpowiedz
@gokihar: @Matioz: To zależy jak definiujecie talent. Typ głównie pisał piosenki oparte o trzy, cztery akordy. Większość jego tekstów jest niemal niezrozumiała, bo często są tam dość losowe wersy czy słowa, które po prostu dobrze brzmią, momentami całość zakrawa o grafomanię. Nie mówię, że to źle. Wręcz przeciwnie, bo to jest to co lubię w muzyce. Dlatego lubię Nirvanę, że jest prosta, że piosenki są napisane i odegrane
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: Ja bym powiedział inaczej; Cobain według mnie miał niesamowity talent, natomiast technikę/umiejętności przeciętne. Intuicyjnie pisał takie melodie, których żaden wykształcony muzyk nie pobije.
  • Odpowiedz
@mkkud: Nie nazwałbym tego talentem. Jego utwory wydają się być napisane podświadomie i intuicyjnie, ale tego też da radę się "nauczyć", a właściwie da radę to osiągnąć przestając się uczyć. Zamiast się starać, spinać i dążyć do idealu wystarczy odpuścić, mieć #!$%@? i dać wypłynąć wszystkiemu ze środka takim jakie jest i nie zmianiać tego, nie poprawiać. Ewentualnie można iść na skróty i po prostu się naćpać/nachlać i w tym
  • Odpowiedz
Nirvany turbo nie lubie. No zoba jaki z Kombajna talent, świetne solówki.


@luczjanoitaliano: chlopie ty po prostu nie rozumiesz grunge XD Wszyscy mlodzi mieli dosc hair metalu i masturbacji gitarowych kolesi w spandexach pod koniec lat 80 i to byla taka odpowiedz
  • Odpowiedz