Wpis z mikrobloga

#pillarsofeternity siemka, jako iż zaczynam Poe 2 kolejny raz, zamierzam w końcu spróbować tego enigmatyka, którego wszyscy chwalą i mam dylemat między enigmatyk/łotrzyk, eigmatyk/paladyn i samą podklasa soul blade. Co byście mi polecili?
  • 4
@Pjoter2536: Soulblade świetnie łączy się z magiem. Deletorious alacrity of motion + różne buffy na Deflection. Przywołujesz concelhaut's parasitic staff, jako backup jakąś inną broń dwuręczną sieczną lub kłutą. Kiedy odblokuje power level 5, będzie miał dostęp do Citzal's Spirit Lance. I tutaj fajny myk - lanca citzala bije splashem - cel główny + wszyscy wrogowie w promieniu od celu, a zdolność specjalna soulblade'a działa na ten splash damage od lancy
  • 0
@Silvaren wielkie dzięki za opowiedz! Przekonałeś mnie tym magiem ( ͡° ͜ʖ ͡°), wygląda na ciekawe i mocne połączenie + to mój pierwszy raz tymi klasami więc chętnie odkryje nowe opcje dialogowe. Szkoda tylko że nie da się dołączyć do kręgu, arcymagów (,) ale mam nadzieję ze w trzeciej części będzie taka możliwość , choć to pewnie za parę lat bo Obsidian jest teraz
@Pjoter2536: Obsidian robi obecnie 3 albo 4 gry. Jeszcze przed premierą Deadfire mówili, że pracują nad swoim największym projektem, większym nawet od PoE 2. Pewnie jakiś mainstreamowy exclusive na nowe X Boxa.

PoE 3 moze nigdy nie powstac, ale jakies inne gry w settingu, np. wzorowany na Skyrim RPG akcji jak najbardziej.