Wpis z mikrobloga

Oglądałem sobie właśnie na yt kanał na którym gość zestawia statystyki i była zawarta informacja, że mężczyźni w każdej grupie wiekowej mają dwa razy większą śmiertelność. Trochę mnie to przeraziło. Zawsze kobiety próbują udowadniać, że kobiety były ważne dla zbudowania cywilizacji, chodzi o naukę, wynalazczość, logikę, filozofię i prawo oczywiście, ale jakoś rzeczywistość tego nie potwierdza. Jak to jest, że mimo tego, że kobiet jest znacznie więcej, niż mężczyzn, to nie udało im się osiągnąć więcej, niż mężczyznom? Oczywiście każdy mężczyzna wie, że kobiety tylko niszczą, a nie budują, ale to jest takie pytanie do lewaczków. Jak to wytłumaczycie, że musicie o każdy "sukces" kobiety walczyć w internecie, telewizji itd., a logicznie rzecz biorąc powinno być ze strony kobiet więcej osiągnięć.

Od razu dodam, że komentarze typu "yy...y.yy. a kobiety były ograniczane" nie liczą się jako argument. Biorąc pod uwagę liczbę simpów, którzy bronią kobiet nawet kiedy są agresorami, kobiety prędzej kradły mężczyznom osiągnięcia, niż na odwrót.
#p0lka #feminizm
  • 22
  • Odpowiedz
@Mordencjusz_Ryjewicz: Kiedy rządzą kobiety, to rząd danego kraju jest znacznie bardziej konfliktowy. Kobiety jako szefowe są znacznie mniej wyrozumiałe i szorstkie. Najlepszymi taktykami i strategami byli mężczyźni, dla czego nie było więcej taktyków i strategów kobiet, które podbijały świat? Przecież kobiety też chcą władzy, zobacz jak chcą mieć prawo głosu, decydowania o danych kwestiach. Więc chęć jest, ale brak wybitności z ich strony.
  • Odpowiedz
@Feellessman: Dokładnie. Idąc za ciosem i po śladach historii można również stwierdzić, że kobiety mniej się jednoczyły i rzadziej angażowały w podobne sytuacje, ile jest takich jednostek które pragnęły władzy, miały ambicje tak wielkie jak męska monarchia ? Jednostka to wciąż jednostka.
  • Odpowiedz
@Feellessman: po prostu kobiety częściej są przeciętne a wśród mężczyzn jest więcej geniuszy i idiotów. Szybszy rozwój w cywilizacji wynika być może z tego iż mężczyźni częściej podejmują ryzykowne i bardziej odpowiedzialne prace a kobiety bezpieczniejsze i bardziej statyczne. Mężczyźni dzięki ryzyku odkrywają i wynajdują nowe rzeczy, po prostu z natury mniej boja się eksperymentować. Jednakże fakt iż kobiety były ograniczane miał (podkreślam) olbrzymi wkład w to, że większość wynalazków i
  • Odpowiedz
@czokobons: Nie liczy się liczba noworodków, bo jako noworodek nic nie możesz osiągnąć. Najważniejsze liczby to w wieku 25 do 35 lat, bo tam jest rozkwit zdolności i możliwości, a tam mężczyzn już jest znacznie mniej.
  • Odpowiedz
@Feellessman: Kobiety są dużo cenniejsze od mężczyzn dla społeczeństwa, od zawsze tak było. To wynika z biologicznego faktu że ilość dzieci na kobietę jest ograniczony, na mężczyznę nie. Z tego powodu kobiety były chronione. Mężczyźni z kolei musieli udowodnić swoją przydatność dla "plemienia", oraz miejsce w hierarchii, czasem przed kobietami(jak to ma miejsce w dzisiejszych czasach), czasem przed innymi mężczyznami(jak np. przed głowami rodu ustalającymi małżeństwa). Do tego masz 2x więcej
  • Odpowiedz
@Ezev: Nie obchodzi mnie rozkład dzwonowy. Obchodzą mnie fakty. Nie ma geniuszu wśród kobiet, więc gdzie te częściej przeciętne? Powiedz mi jak ryzykownym działaniem jest gra w szachy? Albo elektronika? Albo logika? Albo filozofia? Bierzesz jakieś przykłady z brzegu, typu latanie w kosmos, albo schodzenie metry pod ziemię, a ja tego nawet nie wymieniłem! Kobiety wykonują bezpieczniejsze i prostsze, bo tak przez przypadek się ustaliło, czy dlatego, że nie nadają się
  • Odpowiedz
@Feellessman: stwierdzam fakty i argumentami mówię iż mężczyźni mają więcej odkryć i wynalazków na swoim koncie. Z uwagi na to że jest więcej geniuszy i ponadprzeciętnie inteligentnych u mężczyzn w stosunku do kobiet mężczyzni częściej tworzą wynalazki. Przecież to logiczne że mężczyźni są przystosowani ewolucyjnie do podejmowania ryzyka . Nie muszę ci tego chyba #!$%@? tłumaczyć. Przypadkiem to się nie utwierdziło gdyż musieli utrzymywać swoje potomstwo gdy kobieta zajmowała się domem.
  • Odpowiedz
@ChadimusPrzegrywus: Nie obchodzi mnie rodzenie, rozumiesz? Nie obchodzi mnie wartość kobiet w twoim mniemaniu, dla mnie są zerem. Potem wymieniasz jakieś śmieszne teoryjki ewolucyjne, hahahaha. NIE OBCHODZI MNIE TO! Już pomijając, że to totalne bzdury, polecam zobaczyć national geografic, jakiś program dla dzieci i uświadomić sobie jak kobiety czy też samice są traktowane, to się zdziwisz, bo to ochrony nie przypomina.

Ty sobie żartujesz teraz ze mnie? Ty myślisz na prawdę,
  • Odpowiedz
@Feellessman: Nie wiem jakim cudem wydedukowałeś z tego co ja piszę że jestem spermiarzem.
Ochron =/= delikatne traktowanie. Kobiety są wszędzie chronione przed zagrożeniami, to że są traktowane w niektórych miejscach jak zwierzęta to fakt, ale zwierzęta hodowlane też chronimy. Chronienie też powoduje limitowanie takich jednostek, bo mają inne cele w społeczeństwie do spełnienia.

Tak, mężczyźni pracują nad ciężkimi tematami dla uznania między innymi, udowodnienie że ma się rację wbrew wszystkim
  • Odpowiedz
@ChadimusPrzegrywus: Kobiety są chronione, bo są wartościowe, czy same się nie są w stanie ochronić? W murzyńskich plemionach jak brakuje jedzenia to zabija się kobiety, bo łowcy są ważniejsi, czyli kto jest teraz wartościowszy?

Większość tych mężczyzn stroni od polityki i społeczeństwa, większość wynalazców stroni od zarabiania pieniędzy, chyba, że chodzi o pieniądze, których użyją do dalszej pracy wynalazczej. Wynajdują coś, żeby zrobić to jako pierwsi na świecie, żeby zapisać się
  • Odpowiedz
@Ezev: Jakie więcej i jakie kobiety geniusze? Nie ma żadnych kobiet geniuszy! Nie ma kobiet - wybitnych wynalazców! Ryzyko=/=wynalazczość. Zrozum to. Murzyn częściej ryzykuje od murzynki, gdzie ich cywilizacja? Szympans częściej ryzykuje od szympansicy, gdzie ich cywilizacja? Można tak w nieskończoność wymieniać. Cały czas próbujesz mi wcisnąć tą swoją lewacką propagandę, że kobieta jest równa mężczyźnie, tylko różnica w ryzykowności ich różni. Bzdury. Cienki jesteś, zakłamany. Piszesz, że kobieta zajmowała się
  • Odpowiedz
@Feellessman:

W murzyńskich plemionach jak brakuje jedzenia to zabija się kobiety, bo łowcy są ważniejsi, czyli kto jest teraz wartościowszy?

Tak było, nie zmyślam. Dla tego też wysyłali kobiety do walki z innymi plemionami, bo szkoda łowców było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kiedyś powszechnym było, że mężczyzna ma zawód i robi coś dodatkowo, na przykład jest lekarzem i ma dokonania w matematyce.

Bo kiedyś uczyłeś się wszystkiego
  • Odpowiedz
@Feellessman: A jeszcze jedno, bo z Twoich wpisów wynika że Ci sami mężczyźni którzy byli rolnikami czy kowalami zostawali pomimo tego uczonymi. Co jest bzdurą, już od cywilizacji babilońskiej byli ludzie którzy "zawodowo" zostawali uczonymi. Później edukacja rozpowszechniła się wśród szlachty która miała więcej czasu na zostawanie uczonymi dla prestiżu, oraz wśród duchowieństwa.

Znajdź mi teraz proszę ile masz uczonych z chłopskich rodzin przed zmianami systemowymi z powszechną edukacją
( ͡
  • Odpowiedz