Wpis z mikrobloga

Gra to totalnie niezoptymalizowane scierwo.


@Wjorgus: Jaki jest problem? Wczoraj crashowalo jak #!$%@? na siege, ale wyszedl patch ktory mial naprawic - czy naprawil to nie wiem, ale siege zawsze byly pelne wiec zapewne naprawil.
@Gaelwyn: To moja subiektywna opinia napisana na podstawie jakichś 6h w grze. Nigdy nie spotkalem się z czymś takim, że gra z 40 klatek potrafi spaść do 1, zlagowac się na sekundę, dwie i znowu działać w porządku. Co śmieszniejsze gra jest stabilniejsza na ustawieniach high mimo mniejszej ilości klatek na sekundę. Kilka razy udało mi się zainicjować na czacie w grze dyskusję na temat tego jak gra działa innym graczom
Co śmieszniejsze gra jest stabilniejsza na ustawieniach high mimo mniejszej ilości klatek na sekundę.


@Wjorgus: Ustaw wszystkie na high a cienie i particles na low. Mi troche pomoglo.

Czasem zalaguje podczas walki, to z tym sie zgadzam.

No i mi sie mysz czasem zacina podczas ruszania kamera.

A co do samej gry, to moim zdaniem dobra tylko by naprawili to zalagowywanie, no i dodali troche ciekawych funkcji na multi. Ranking, odblokowywalne
@Variv: Nie sprawdzałem u siebie, ludziki z czatu pisali, że obciąża dużo bardziej CPU. Także trzeba się zaopatrzyć w lepszy procek :X


@Wjorgus To uff. Mam i9 9900 k ale gpu tylko 1070 xD

Gra pod względem mechanik mocno zmieniona od poprzedniej części? Dużo udoskonalili?
@Variv: W multiplayer niestety dużo nie udało mi się sprawdzić. Gra się napewno dużo przyjemniej, animacje są płynniejsze, sama walka jest bardziej realistyczna dzięki temu. Strzelanie z łuku zmieniome na plus, jestem #!$%@? legolasem pod względem celności z łuku. Frakcje mi się niestety nie do końca podobają, jazda konno też jakoś mi do końca nie gra. Można kucać i skradać się na kucała XD co jest w sumie bardzo spoko. Bawiłem
@Variv: Grafika na ustawieniach maksymalnych napewno wygląda dużo lepiej, pytanie ilu ludzi będzie mogło siebie pozwolić na takie ustawienia przy obecnej optymalizacji, a bardziej jej braku. Ci którzy na czacie chwalili się 60fps i ustawieniami ultra wyrzucali później na czacie swoją specyfikację w stylu 16gb ram, 2080 ti i jakąś mocną i7 xD