Wpis z mikrobloga

Ludzie to są #!$%@?, idę z szwagrem do sklepu, daje mu rękawiczki i maseczkę a ten, jo tego nie ubiera, bo co ludzie powiedzą a poza tym widzisz kogoś kto to ma, nie? To jo w tym nie byda chodził. Ehhh i jak ma być dobrze w tym społeczeństwie (°°
W tv teraz drzyzga gada żeby tylko chorzy latali w maseczka xD ciekawe skąd mam mieć pewność, że nie jestem chory jak testów nie robią, bo nie byłem za granicą i okres zanim będę miał objawy może wynosić 2 tygodnie.

Takim gadaniem w tv, narażają na lincz osoby chodzące w maskach.

#!$%@?łem się!

#koronawirus #koronawpolsce
  • 43
@Pan_Beniowski: ja się nie przejmuję tylko #!$%@? mnie polaczkowe myślenie, w masce nie bo co ludzie powiedzą, w rękawiczkach ja nie chirurg żeby w nich chodzić, w tv #!$%@?ą niusami że tylko chore osoby mają chodzić w mace i teraz co, ubierzesz maskę to jeszcze sebixy cię obiją bo chory na ulicy chodzi zamiast na kwarantannie. xD
Ja mam to w dupie i chodzę w półmasce 3m i wyglądam jak ufoludek
Pobierz Arturrow - @Pan_Beniowski: ja się nie przejmuję tylko #!$%@? mnie polaczkowe myślenie...
źródło: comment_1584813824KWDISUmPLjOKoY7rIeNBp6.jpg
@Arturrow: Ja też byłem w 3m na zakupach i patrzyli się na mnie jak na #!$%@?. Ludzie wierzą propagandzie i nie potrafią sami połączyć faktów, że najlepiej radzą sobie kraje gdzie wszyscy noszą maski. Nic na to nie poradzimy, że urodziliśmy się w chlewie obsranym gównem.
@jaywalker: filtry wytrzymują przynajmniej pół roku intensywnego użytkowania a kosztują z 60 zł. po każdym wypadzie maskę przemywam żelem antybakteryjnym lub spirytusem z wodą utlenioną.
@pomocifaq: też chciałem pełną maskę ale w normalnych sklepach niedostępna a na olx 500zł+ wołają, na szczęście udało się dostać pół maskę za niecałe 90zł(ostatnia na stanie w sklepie bhp).
@jaywalker: pod koniec poprzedniego tygodnia już były na wyczerpaniu. Ja zamawiałem w 3 sklepach które miały na stronie info, że mają i dopiero w trzecim zrealizowali. Za model 7502 dałem 119 zł, to ok. 50% drożej niż pod koniec tamtego roku. Do tego 40zl komplet filtrow. Możesz sprawdzić w stacjonarnych sklepach BHP. W piątek znajomy widział taką co mam za 80zl, czyli w starej cenie.
@vLENYv: na pół roku ci starczą takie pochłaniacze w przypadku wirusa, w poprzedniej pracy używałem masek z takimi pochłaniaczami i przy wymianie samych filtrów wstępnych pochłaniacze wystarczały na 7-8 miesięcy codziennej pracy po 7h