Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ludzie, bo mnie krew zalewa.
Moja mama miała dawno temu przepisany dom swoich rodziców. Dziadkom się zamarło, dom został pusty i mama zrobiła z nim od tego czasu... nic. Minęło już kilka lat, dom stoi pusty, jednohektarowa działka nieużywana. Wyliczyłem jej kiedyś, że w momencie kiedy szedłem na studia, gdyby to sprzedała i kupiła mieszkanie w Łodzi, to w dniu zakończeniu studiów byłaby + 30 tys. zł, które rodzice dawali mi na wynajem + po sprzedaży jeszcze by zyskała, gdyż mieszkania zwyczajnie zyskały w Łodzi na wartości, kiedy zaś jej dom - nie. Ta jednak stwierdziła, że dom to krwawica jej ojca i chcę to komuś oddać, a najlepiej mojemu bratu, bo tak XD. Brat oczywiście przyjmuje taktykę "ja nic nie chcę", na co nabiera moją naiwną matkę. #!$%@? mnie to, że mój ojciec jeździ do pracy do Niemiec, urabia się po łokcie, ja pracuje na studiach, utrzymuje się już prawie, że sam, a matka na sugestie, że mogłaby z tym zrobić coś innego, niż oddać mojemu bratu, reaguje płaczem i wyzywaniem mnie i ojca od materialistów. Widzę, że mój brat jest jej pierworodnym, umiłowanym dzieckiem i zagroziłem, że jeżeli będzie miała w dupie siebie oraz resztę i przepiszę to na brata (notabene nieudacznik) to będę dochodził swoich praw, chociażby miał te pieniądze oddać potem na Szlachetną Paczkę.
Co byście zrobili w tej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: A za kogo Ty się typie masz, że nazywasz kogoś nieudacznikiem kiedy sam nie jesteś nadal samowystarczający? I tak, brzmisz jak straszny materialista. Jako rodzic miałbym Cię pewnie w dupie i nie ugiąłbym się pod twoim szantażem, i tak gówno zdziałasz w sądzie.
OP: Ja jestem #!$%@? materialistą? Ja nic z tego nie chcę, oprócz tego, żeby moja naiwna matka sama nie dała się wykorzystać i żeby użyła tych pieniędzy jako inwestycji lub lokaty na czarną godzinę, a nie oddała to mojemu bratu, który jest nieudacznikiem i liczy, że znowu coś dostanie za darmo. On w dupie ma z czego matka będzie żyła, jak mojemu ojcu zabraknie sił do pracy, będzie się ciszył domem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@somskia: @xentropia: @taktoto: @Mathas: mylicie się, ma prawo się domagać. Podobnie jak to, że nie jest to tylko jej dom, a jej i męża, jak mają wspólnotę majątkową. Ale nie chce mi się szukać i gadać.

@AnonimoweMirkoWyznania: opie masz rację, jeżeli chce oddać wszystko twojemu bratu a tobie nic, to zapytaj się co ty jesteś gówno i tobie ma być gorzej? Poinformuj też brata by w takim