Wpis z mikrobloga

Xbox One X + Forza Horizon za 1300 to dobra oferta?
I myślicie, że taka konsola to dobry wybór dla kogoś, kto prawie w ogóle w nic nowego nie grał przez ostatnie 5 lat?
Gier nowych nie planuje kupować, raczej będę jechał ma Game Passie, online też mnie średnio interesuje.
Rozważałem jeszcze wymianę komputera, ale konsolka wyjdzie dużo taniej.

W ogóle duża jest różnica w wersji S a X? Jakieś gry wyciskają 60 fps?

https://www.xbox.com/pl-PL/consoles/xbox-one-x/forza-horizon-4-lego-1tb

#xboxone #konsole
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niss: ta cena powoli staje się standardem. Wybór dobry choć Forza jest w Gamepass więc lepiej polować na jakiś zestaw np. ze Star Wars.

Różnica jest ogromna między One S a gry nowej generacji będą chodzić też na starej więc warto kupić One X by ogrywać sobie w przyjemnej jakości.
@NoKappaSoldier73: właśnie wydaje mi się, że cena na ten moment całkiem okazyjna, szczególnie, że to strona Microsfotu. Jak przejrzałem ceny na sklepach online, to często są wyższe (ale tez zbyt długo nie szukałem).
A konsole tak pod ta kwarantanne chce sobie kupić ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niss: wybór zajebisty dla osoby, która nie grała.
Sam byłem w takiej sytuacji - kiedyś nałogowo i nagle kilka lat przerwy.
Gamepass pozwala nadrobić zaległości za grosze
@NoKappaSoldier73: @m4rciniak: @Nicky_Damage:
Ostatecznie chyba wezmę ten zestaw z Forzą, do wyboru jest jeszcze Gears 5 i te Star Warsy, ale to są raczej takie gry, które można przejść jak się trafią Game Passie i heja.
Przy czym zastanawiam się czy warto brać drugi pad, dużo jest gier w które można grać w dwie osoby (oprócz Fify, bo mnie nie interesuje)?