Wpis z mikrobloga

Myślę, że niezależnie od tego czy wirus pochodzi z labolatorium czy od nietoperza-w obu przypadkach winę za tą pandemię ponoszą Chiny. Skoro jedzą wszystko byle się ruszało to powinni teraz wziąć odpowiedzialność bo przez nich cierpi cały świat. Uważam, że to nikt inny jak Chiny powinny dać każdemu krajowi środki finansowe na walkę z pandemią a każdemu choremu wypłacić odszkodowanie. #koronawirus
  • 13
@bananowaskarpetka: dyby to od Polski się wzięło to inne kraje by już nas zmietli z powierzchni ziemi, a Chińczykom, przez których się to zaczęło to jeszcze się pomaga, paranoja, czemu nikt ich nie oskarża, tylko pasjonują się ich kulturą, która polega na jedzeniu różnego gówna, tfu
@bananowaskarpetka: i powiedz mi, co to może tak wielu ludzi pasjonować w tych ludziach, dla mnie oni są jak jacyś kosmici z jakiegoś Saturna czy czegoś, dziwna ich kultura, dziwni ludzie, zwyczaje, obyczaje, kuchnia, język w ogóle wszystko
@Rumix24: to ludzie się nimi pasjonują? ( _) jak dotąd byli mi obojętni jednak na chwilę obecną moje stanowisko się zmieniło- wkurza mnie, że z ich winy mogę stracić bliskie mi osoby. I prawdopodnie nikt nie poniesie za to odpowiedzialności. Natomiast pasjonowanie się ludźmi którzy jedzą wszystko co się rusza nie jest dla mnie zrozumiałe