Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Biedak_cebulak12: Najpierw niestety gównokierunek, aż wstyd pisać. Potem przygoda z weterynarią, ale odpuściłam, czego z jednej strony trochę w sumie żałuję () W temacie elektrotechniki i tak bym nie pomogła xD A Deadpool 2 już widziałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Biedak_cebulak12: pozytywy? 3 mln polakow zostalo bez kasy i pracy. a dla wiekszosci z nich praca byla sensem zycia, bo nie mieli zadnych znajomych i teraz nudza sie na chacie. dla takich ludzi to jak wiezienie te ciagle koczowanie na chacie i strach czy pis da PAKIET OCHRONNY im w postaci 80% wynagrodzenia!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Biedak_cebulak12: To jest chyba ta #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś za coś, nie robię może tego, co naprawdę lubię (czyli źwierzontka), ale pieniążek się zgadza. Poza tym - ile można się uczyć, już miałam dość, jestem zbyt leniwa XD
@konfident007: Dlatego właśnie siedzę za naszą zachodnią granicą i przynajmniej nie muszę się bać o pracę i zabezpieczenie finansowe (σ ͜ʖσ
@Z4J3NC: ja wole swoja gdynie nie zyc w UK. bylem tam pare lat i mam dosc - wstretne zarcie, multi kulti, parszywe angielskie ryje, wieloryby wazace po 150 kg tak, ze zajmuja obie strony chodnika (serio), chipsy o smaku miety, octu, czekolady i #!$%@? wie co jeszcze, nieustanny deszcz, szczury biegajace po ulicach, zagrzybiale mieszkania, dywany w lazienkach, ogromne pajaki w mieszkaniu itp. nigdy wiecej!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konfident007: Ja akurat jestem w Reichu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kuchnia może nie najlepsza i wiele produktów przywożę przy okazji urlopu w Polsce (jak można dodawać cukier do ogórków kiszonych (°° ), ale trafiłam póki co na naprawdę sympatycznych i o dziwo normalnych ludzi. Multi kulti na poziomie praktycznie zerowym, bo to jeden z mniej atrakcyjnych dla