Wpis z mikrobloga

@szczepqs: Skoro to oni w Europie stworzyli naukę i już od klasycznej Grecji debatowali nad optyką, dynamiką, filozofią czy ekonomią to nic dziwnego, że przodowali nad społeczeństwami, którym nie chciało się iść dalej i pozostały w neolicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: No pewnie, a wszystko było uwarunkowane tylko jednym czynnikiem, kolorem skóry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żadne lepsze warunki do życia, nic, tylko kolor skóry.

PS. Porównaj sobie do tych Greków naszych przodków. Z tej logiki wynika, że jesteś idiotą, bo jak oni debatowali nad filozofią, to nasi przodkowie latali za niedźwiedziami po lasach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ergo - jesteś takim
  • Odpowiedz
Nie żadne lepsze warunki do życia, nic, tylko kolor skóry.


@szczepqs: W wielu miejscach warunki były zbyt dobre. Stąd ten brak bodźców do rozwoju. Zbyt dobre warunki rozleniwiają.

bo jak oni debatowali nad filozofią, to nasi przodkowie latali za niedźwiedziami po lasac


@szczepqs: Oh gdybyś doszedł do tego momentu w nauce historii w swojej szkole to wiedziałbyś, że przed chrześcijańskie kultury słowiańskie nawet przy bardzo nikłych kontaktach z cywilizacjami Morza
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: No, a twierdzeń naukowych, to słowianie wyprodukowali całe mnóstwo, tacy byli rozwinięci, że olaboga.

Jesteś białym murzynem i tyle, niestety :-/

PS. Rubus za trudny, nie potrafię go rozwiązać, bo też jestem białym murzynem :-/
  • Odpowiedz
No, a twierdzeń naukowych, to słowianie wyprodukowali całe mnóstwo


@szczepqs: Poczytaj sobie o osiągnięciach cywilizacji leżących w Północnych i Zachodnich Indiach. Jakoś nasi przodkowie nie mieli problemu z tym wszystkim :) Zresztą sam ładnie przyznałeś, że rasa negroidalna dysponuje mniejsza inteligencją niż europoidalna i mongoloidalna z powodu warunków środowiskowych. inni lewacy zjedzą cię za to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Gdzie to przyznałem miśku? Ja tylko przyznałem, że Ty dysponujesz mniejszą inteligencją od Greków (ja też :-/).

Co mnie obchodzą osiągnięcia cywilizacji leżących w Północnych i Zachodnich Indiach? To tak jakby zabrać stado białych, którzy rozwinęli sobie coś w Atenach, zawieźć ich na biegun północny i się cieszyć, że są takimi #!$%@? i nawet tam dali radę dojść do wiedzy i cywilizacji.

Jesteś białym murzynem, handluj.
  • Odpowiedz
Gdzie to przyznałem miśku?


@szczepqs: przyznałeś, że brak stworzenia systemu edukacji i rozwoju nauki w Afryce to efekt min środowiska. Tzn, że czarni z tych powodów nie potrzebowali wysokiej inteligencji w dobie przemian ewolucyjnych. Przynajmniej raz niechcący miałeś rację :)

Ja tylko przyznałem, że Ty dysponujesz mniejszą inteligencją od Greków (ja też :-/).


@szczepqs: tutaj niestety możesz polegać jedynie na swoim dowodzie :)

Co mnie obchodzą osiągnięcia cywilizacji leżących w
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

przyznałeś, że brak stworzenia systemu edukacji i rozwoju nauki w Afryce to efekt min środowiska. Tzn, że czarni z tych powodów nie potrzebowali wysokiej inteligencji w dobie przemian ewolucyjnych. Przynajmniej raz niechcący miałeś rację :)


Nope, słowa tam nie było o inteligencji.

tutaj niestety możesz polegać jedynie na swoim dowodzie :)


Polegam na Twoim, jest bardzo wyrazisty.

Choćby to, że wg większości tradycyjnych teorii to z tamtych terenów wywodzą się
  • Odpowiedz
@StudentAkademiiPanaKleksa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pochodzenie[edytuj]


Obecnie trwają dyskusje na ten temat. Nie wiadomo skąd wzięli się ludzie o takim kolorze skóry w Afryce. Uznaje się, że nie są to: Murzyni, Arabowie, Europejczycy, ani Żydzi.

Ah ta nauka. Tyle przez nią kłopotów...
  • Odpowiedz
@szczepqs: Wyzwiska, naginanie faktów + naukowa ignorancja. Byle by tylko ochronić święte mity poprawności politycznej i usprawiedliwić niedołężność afrykańskich cywilizacji przed kolonialnych. Smutłem.
  • Odpowiedz