Wpis z mikrobloga

Neuropejskim trolle pokazują swoją prawdziwą twarz. Ok, nie oczekiwałem specjalnie dużo od osób, które swój własny dom nazywają "chlewem obsranym gównem", ale w sytuacji zagrożenia, zawsze nasz naród umiał się jednak jednoczyć. Tymczasem tutaj, armia "postępu" nie odpuszcza. Naturalne, że biją w znienawidzonych polityków, ale charakterystyczne jest to, że robią to bez względu na koszty. Nic nie jest bardziej wartościowe. Mam wrażenie, że po cichu liczą na totalną klęskę, byleby tylko ich było na górze. Robimy coś jako pierwsi? Kopiujemy! Cały świat ma kłopot z zaopatrzeniem w środki ochrony osobistej? Zawalili nasi! Mamy mniej zarażonych niż ospała Francja czy UK? Pewnie robimy mniej testów (fake news - mamy podobny wskaźnik potwierdzonych zakażonych do wykonanych testów, co przeczy takiej tezie)

Dziś rozwaliła mnie totalnie znana chyba wszystkim @xandra ze swoim fake newsem na temat braku miejsc w szpitalach... Kto w temacie, ten wie, że świecą pustkami, bo planowe zabiegi się odkłada, kto żyw ten do domu, a 19 szpitali przemianowali na jednoimienne "zakazy", czyli szpitale zakaźne. Zbijać kapitał na nieprawdziwe, w dodatku szkodliwej, bo jeśli jest ktokolwiek, kto bierze słowa takiej persony na serio mogą siać one panikę.

#koronawirus #bekazlewactwa #bekazneuropy #4konserwy
  • 64
  • Odpowiedz
@dingi_dong:

To banał, ale zależy mi na tym, co ty nazywasz "chlewem obsranym gównem", więc nie widzę pola do współpracy. Ja rozumiem różnice poglądów i wizji, bo różnymi drogami można chcieć dojść do jednego celu. Tyle tylko, że tacy jak ty i tacy jak ja, idą w zupełnie innych kierunkach. Także tego.
  • Odpowiedz