Wpis z mikrobloga

Neuropejskim trolle pokazują swoją prawdziwą twarz. Ok, nie oczekiwałem specjalnie dużo od osób, które swój własny dom nazywają "chlewem obsranym gównem", ale w sytuacji zagrożenia, zawsze nasz naród umiał się jednak jednoczyć. Tymczasem tutaj, armia "postępu" nie odpuszcza. Naturalne, że biją w znienawidzonych polityków, ale charakterystyczne jest to, że robią to bez względu na koszty. Nic nie jest bardziej wartościowe. Mam wrażenie, że po cichu liczą na totalną klęskę, byleby tylko ich było na górze. Robimy coś jako pierwsi? Kopiujemy! Cały świat ma kłopot z zaopatrzeniem w środki ochrony osobistej? Zawalili nasi! Mamy mniej zarażonych niż ospała Francja czy UK? Pewnie robimy mniej testów (fake news - mamy podobny wskaźnik potwierdzonych zakażonych do wykonanych testów, co przeczy takiej tezie)

Dziś rozwaliła mnie totalnie znana chyba wszystkim @xandra ze swoim fake newsem na temat braku miejsc w szpitalach... Kto w temacie, ten wie, że świecą pustkami, bo planowe zabiegi się odkłada, kto żyw ten do domu, a 19 szpitali przemianowali na jednoimienne "zakazy", czyli szpitale zakaźne. Zbijać kapitał na nieprawdziwe, w dodatku szkodliwej, bo jeśli jest ktokolwiek, kto bierze słowa takiej persony na serio mogą siać one panikę.

#koronawirus #bekazlewactwa #bekazneuropy #4konserwy
  • 64
  • Odpowiedz
@Deska_o0

nie robimy testów więc jest ok

Ooooo, widzę post bez fake newsa to niewiele u was wart?

Testy są wykonywane dokładnie według tych samych procedur co w innych krajach. Wiesz jak to łatwo sprawdzić? Liczysz "trafionych" i porównujesz z liczbą przetestowanych. Potem stosujesz wiedzę z rachunku prawdopodobieństwa i wychodzi. No, tak się składa, że ten odsetek jest u nas bardzo zbliżony do tego z innych krajów. Uważasz, że lekarze celowo testują zdrowych ludzi w służbie
Planetaodebete2 - @Deskao0


 nie robimy testów więc jest ok
Ooooo, widzę post bez...

źródło: comment_1584656606MCZioWtaWiPQUzK0KheFmU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Z rodakami


@Planeta_odebete2: z kim? z ludźmi, którzy mnie wyrzucają z własnego kraju, nazywają zarazą, odmawiają mi podstawowych praw, lżą na mnie w mediach publicznych? Rodacy? Pierdacy raczej XDDD O mój dom się nie martw, siedzę w nim by pierdaków nie pozarażać mimo, iż oni to i tak mają w dupie i sobie wesoło łażą XD
  • Odpowiedz
z ludźmi, którzy mnie wyrzucają z własnego kraju


Udało im się z tym wyrzucaniem? Czy tylko płaku płaku robisz. Z własnego kraju? To już nie z obsranego chlewa?

odmawiają mi podstawowych praw


(
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Nie wiem czy nie zagotuje Ci się pod foliową czapeczką, ale niektórzy niektóre rzeczy robią pro publico bono. Masz coś merytorycznego do dodawania czy będziesz mi tu ubliżał, bo nie wiem czy czarnolistować czy czekać z wypiekami na twarzy ()
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: skoro nie dość że kłamiesz to nie odpowiadasz na pytania nie widzę sensu w kontynuowaniu tej jałowej dyskusji z płatnym trollem jedynej słusznej partii. Splunął bym na ciebie ale ucieszyłbys się że deszcz pada
Na trumnach smoleńskich czy ofiar koronawirusa, nieważne macie doświadczenie w takiej polityce
  • Odpowiedz
@dingi_dong:

Niektórym we łbie się nie mieści, że można dać sobie tak w głowie namieszać by kibicować klęsce swojej ojczyzny w imię jakichś politycznych wojenek. Dobra, nie zrozumiesz. Dobrej nocy. Mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś nie dosięgną cię macki kaczyzmu, by zabierać ci podstawowe prawa i wypędzać z nowego domu. Papa.
  • Odpowiedz
klęsce ojczyzny

@Planeta_odebete2: XDDDD się nie zesrajcie tam z tą ojczyzną, na pewno nie moja skoro mnie z niej wykluczaliście jeszcze niedawno XDDD To raczej wy sobie zrozumcie, ze najpierw to trzeba dbać o zjednoczenie, wcześniej, 5 lat temu, a nie najpierw pluć na ludzi, a potem coś tam błagać XD
  • Odpowiedz
jak to jest? Zatrudnili was na kampanię wyborczą, ale ze z racji wirusa tylko duda ja prowadzi to zmienili zadanie i macie bronić najgorszego ministra jakiego mieliśmy?


Na to pytanie mam ci odpowiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Deska_o0:
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: widzisz jakie to proste? Tak jak mówiłam - nawoływanie do zjednoczenia się jest fałszywe i biedackie. To zwykłe pustosłowie. Nie zależy tobie, ani nikomu na zjednoczeniu. Motywy oczywiście są znane, czysto partyjne i całkowicie rozbieżne ze zjednoczeniem.
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Kampania Dudy to tylko przykrywka dla naszych prawdziwych celów. Podczas, gdy wiążę wasze siły i uwagę pisząc ten komentarz, nad twoim domem przelatuje właśnie samolot z 20t saletry amonowej, która zostanie rozpylona w okolicy. Robimy tak co noc, byś narażony na kontakt z tą zdradziecką substancją, umarł na raka stopy za jakieś 56lat. W ten sposób, twoja śmierć nie wzbudzi w nikim podejrzeń, a my będziemy o krok bliżej
  • Odpowiedz