Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Puścilibyście tak swoją pannę na ulicę? Ja nie wiem, za stary jestem chyba na te czasy: )

@sinusik: jeśli byłby alfonsem, a ona moją podopieczną, to czemu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@sinusik: Nigdy nie wziąłbym sobie panny, która chciałaby tak po ulicy paradować xD To nie jest kwestia puszczania kokogolwiek, bo jak laska sama z siebie chce tak wyjść na ulicę, to znaczy, że z nią coś jest nie tak. Rozumiem, podkreślenie krągłości (krótka spódniczka, dekolt), ale nie praktycznie cała dupa na wierzhu xD. Tak swoją droga, zakazywanie czegokolwiek partnerce też normalne nie jest.
  • Odpowiedz
@Cyderek: W sensie zapytałbym czy na pewno tak chce iść, a jakby chciała, to raczej nie byłaby już moją partnerką :) to nawet nie kwestia zakazywania czegoś, a podejścia zdroworozsądkowego.
@pamposz: No pewnie, kaganiec na pysk, smycz i...jak ktoś lubi takie klimaty, dlaczego nie :P
  • Odpowiedz
Puścilibyście tak swoją pannę na ulicę? Ja nie wiem, za stary jestem chyba na te czasy: )


@sinusik: Przecież widzisz, że jej nie puszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Puścilibyście tak swoją pannę na ulicę? Ja nie wiem, za stary jestem chyba na te czasy: )


@sinusik: Ze mną to mogłaby nawet i nago paradować, beze mnie pełen hijab ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz