Wpis z mikrobloga

@iamtehwin: Cudowną informacją tego dnia jest dołączenie do akcji systemu płatności PayU. Dzięki temu już teraz oficjalnie możemy powiedzieć, że 100% środków ze zbiórki przekazana zostaje na pomoc pracownikom polskiej służby zdrowia! Dziękujemy! Dodatkowo Fundacja Siepomaga przeznacza na pomoc szpitalom 5 mln zł, które zebrała w ramach akcji 1% podatku.
  • Odpowiedz
@bialaowca: Fundacja zobowiązuje się, że przekaże środki pieniężne zgromadzone w ramach Zbiórki prowadzonej we współpracy z Partnerem, pomniejszone o 6%, jako darowiznę na rzecz Partnera. Kwota darowizny na rzecz Partnera może być również umniejszona o sumę Darowizn, co do których powstał obowiązek zwrotu Użytkownikowi.

Fundacja oświadcza, że kwota stanowiąca 6% kwoty Darowizn przekazywanych przez Użytkowników w związku ze Zbiórkami prowadzonymi we współpracy z Partnerami stanowi darowiznę przeznaczaną na cele
  • Odpowiedz
@kicjow:
No co, Polacy lubią takie akcje.
A jaki będzie piękny materiał w Wiadomościach, o tym jak rodacy otworzyli portfele no bo hehe wszyscy Polacy to jedna rodzina. Danusia Holecka aż łezkę że wzruszenia uroni.
  • Odpowiedz
@iamtehwin: o ku*wa, to ciekawe nawet. Tym bardziej mnie zaciekawiło w kontekście zbiórki, o której kiedyś słyszałem, gdzie zebrali ponad 9 mln. https://www.siepomaga.pl/alex
Wiadomo, że za pracę należy się zapłata i faktycznie koszty utrzymania ta fundacja ponosi, ale ta prowizja od tych kwot daje duże sumy... ( _)
Dlatego wolę przekazywać jakąś pomoc bezpośrednio i cieszę się, że mam taką okazję, bo moje miasto poinformowało, że można
lumbago_MBA - @iamtehwin: o ku*wa, to ciekawe nawet. Tym bardziej mnie zaciekawiło w ...

źródło: comment_1584638789mOX6f54iOc6gAEXaO6wYZa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz