Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: nie no co kto lubi, konsole mają to do siebie, że podłączasz i grasz, z PCtami trzeba lubić się trochę bawić i spuszczać nad zmianą podzespołów, albo być dzbanem i na dzień dobry wydać 7500 złotych, żeby kupić komputer typu DYSK TYSIĄC, KARTA CZTERYYYY GIGA xD

Bądź co bądź trzymam kciuki za Xboxa xD

@stormkiss:

o idiotycznym 'fanboyą' pomine, bo bedzie, ze nie mam argumentow.

już poprawiłem, proszę nie
@niochland: ktoś kto kupuje ps od 2 czy 3 generacji raczej nie zmieni marki tylko dlatego, że ta druga lepiej prezentuje się na papierze
popularność sprzętu wśród znajomych to w większości decydujący aspekt przy wyborze „obozu” bo jaki jest sens kupowania konsoli innej niż maja znajomi? nie pograsz z nimi online ani nie powymieniacie się grami czy nie kupicie na współe jakiś gier (dzielenie konta)
@Megawonsz_dziewienc: Nie mówię ze standardem są takie dyski, tylko ssd jako takie.
Czekalem az ta bzdure napiszesz xD. Nawet TERAZ standardem nie jest dysk SSD w kompach. Nadal tez masz mnostwo komputerow z HDD, a ty wyjezdzasz, ze to jest standardem od lat xD. To taka sama bzdura jak twierdzenie, ze standardem na PC jest RT bo sa z cztery karty z RT z tym (w zalewie dziesiatek bez tego) xDDDD.
@Mruvek: no trudno znaleźć identyczny dysk zaprojektowany tylko pod PS5 XD
Spokojnie, pod koniec roku stanieje i pojawia się nowe topowe dyski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dalszej cześć komentarza nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MarchwiowySok pomyliłem Cie z megawezem w drugiej części komentarza ;)
No trudno znaleźć tak szybki, dlatego sie chwala, że taki opracowali i dlatego to jest coś o czym można wspomnieć i nie jest to "to samo co od 5 lat mamy w pc" - ale tak jak mówię, to odpowiedź na komentarz megaweza.