Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Cybher1: @adekk1: @Sanay: @januszao: @NumerSeryjny: To co wszedzie, podziekowala za prace kasjerek i ludzi uzupelniajacych regaly w sklepach, myjcie raczki, odpusccie sobie wizyty, dziadkowie niech widza wnuki przez skajpaja i pisza listu, 1.5m odstepu. Bedzie ciezko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@w__w: Ja nie mam niestety takiego szczęścia, pracuję w aptece i codziennie widzę, jak ludzie dalej spacerują, siedzą w kawiarenkach, do nas przychodzą po kremiki i gazetki. Dzisiaj jeszcze był Wochenmarkt (nie wiem jakim cudem nie zakazali tego kramu), pełno ludzi, młodych, starych, z dziećmi, ściśniętych między budami z żarciem, kwiatkami i innym syfem.
Takie grzeczniutkie proszenie Merkel, że trzeba być solidarnym i trzymać się zasad moim zdaniem nie dotrze.
  • Odpowiedz
@arteria: Nie, tu z jakiegoś powodu nie jest to zalecane. Obsługuję jedynie w maseczce i rękawiczkach. Mój szef się dzisiaj obudził, że może warto jednak postawić szybę z pleksy, chociaż jak mu tydzień temu mówiłam i pokazywałam zdjęcia, że w Polsce takie zakładają, to twierdził, że gruba przesada. Jeszcze przedwczoraj narzekał, że ludzie oszaleli i panikują. Typowy Hans biznesu niestety.
  • Odpowiedz