Wpis z mikrobloga

Bolesne i ciężkie słowa piętrzą się w mojej głowie. Po dzisiejszym festiwalu #pokazszczeke szczęka mi opadła ze zdumienia.
Nie potrafię zrozumieć, dlaczego staliśmy się tak otwarci w krytykowaniu cudzego wyglądu. Nasuwa mi się pytanie czy to ja jestem ślepa czy to wy jesteście chorzy? Nie znalazłam wśród was osoby, która odrzuciłaby mnie poprzez to jaki rozstaw kości jej się trafił. #!$%@? przecież dobrze wyglądacie. To jest niesamowite jak ten gość @Blackpill_RAW pisze komentarze pod waszymi zdjęciami ile na ile jesteście. Co za ekspert, co za precyzja. Arcymistrz czarnej wiedzy z dokładną pieczołowitością prześwietli wasze jarzmo i wyrazi opinię. Ludzie miejcie do siebie trochę szacunku. Wszyscy wiedzą, że wasz #przegryw nie wynika z wyglądu.

Wyglądem nie da się najeść w relacji, chyba że przelotnej. Odrębną kwestią jest natomiast to czy czujecie się dobrze we własnym ciele czy nie, bo jestem przekonana, że duża część z was chciałaby wyglądać jak sułtani z tureckich seriali i ubolewacie nad tym, że wygląd nie da wam pewnego statusu, ale z pewnością też Wasz wygląd nie odbiera wam szansy na związek. Jesteście nie przegrywami tylko oszustami i normi...
  • 94
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela
Prawdę zatwierdzaja badania naukowe

Wiadomo-normik grozi śmiercią przegrywowi "haha to tylko żarty XDD" przegryw grozi śmiercią różowej "halo policjaaaa aresztujcie śmieciaa szybko!!!"
  • Odpowiedz
Różowe takie jak @dupa_karuzela neguja blackpill ponieważ chcą żyć w romantycznej bajce która od dzieciństwa jest pokazywana w filmach, wierzą ze pewnego dnia los sprawi ze zderzą się z mężczyzna i ten pomoże podnieść im zakupy wtedy głęboko spojrzą sobie w oczy(hunter eyes mężczyzny bo inne nie wchodzą
w grę) i zaznają romantycznej historii niczym w filmach, nie zdając sobie sprawy ze cały ten romantyzm to poprostu harmonijne połączenie pewnych cech dymorficznych
  • Odpowiedz