Wpis z mikrobloga

Bolesne i ciężkie słowa piętrzą się w mojej głowie. Po dzisiejszym festiwalu #pokazszczeke szczęka mi opadła ze zdumienia.
Nie potrafię zrozumieć, dlaczego staliśmy się tak otwarci w krytykowaniu cudzego wyglądu. Nasuwa mi się pytanie czy to ja jestem ślepa czy to wy jesteście chorzy? Nie znalazłam wśród was osoby, która odrzuciłaby mnie poprzez to jaki rozstaw kości jej się trafił. #!$%@? przecież dobrze wyglądacie. To jest niesamowite jak ten gość @Blackpill_RAW pisze komentarze pod waszymi zdjęciami ile na ile jesteście. Co za ekspert, co za precyzja. Arcymistrz czarnej wiedzy z dokładną pieczołowitością prześwietli wasze jarzmo i wyrazi opinię. Ludzie miejcie do siebie trochę szacunku. Wszyscy wiedzą, że wasz #przegryw nie wynika z wyglądu.

Wyglądem nie da się najeść w relacji, chyba że przelotnej. Odrębną kwestią jest natomiast to czy czujecie się dobrze we własnym ciele czy nie, bo jestem przekonana, że duża część z was chciałaby wyglądać jak sułtani z tureckich seriali i ubolewacie nad tym, że wygląd nie da wam pewnego statusu, ale z pewnością też Wasz wygląd nie odbiera wam szansy na związek. Jesteście nie przegrywami tylko oszustami i normi...
  • 94
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela Nawet one mnie nie pokochają tylko będą chciały moich pieniądzy
Nie szukam żadnej Julki człowieku, chciałbym kogoś kto podzieli moje pasje albo chociaż część. Na tagu siedzę bo jestem brzydki, gdybym był przystojny albo chociaż akceptowalny to zapewne oglądałbym teraz film z dziewczyną a ja nawet za rękę nie trzymałem
  • Odpowiedz
@Thachi: kiedy gardziłam przegrywami i mówiłam że się brzydzę? Naucz się interpretować słowa. Ciebie nie musi obchodzić moje zdanie. Przecież najważniejsze jest to co ty masz do powiedzenia. A ja nie jestem jednym z was tylko jestem własną, unikalną wersją przegrywa, ale nadal przegrywem.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: media społecznościowe ciągną naszą i tak podupadłą nieco cywilizacje dalej w dół. Ludzie się śmieją ze swoich rodziców/dziadków z "co ludzie powiedzą" a jednocześnie kiedyś nie było takiego nacisku na bycie X, Y, Z i oczywiście te wszystkie pille w każdym kolorze jeszcze bardziej szczują młodych chłopaków z problemami z pewnością siebie i problemami lękowymi że muszą mieć kwadratową szczękę, 180 cm gruby portfel, wielkiego #!$%@?, 300 IQ i szcześcia
typowylobuz - @dupakaruzela: media społecznościowe ciągną naszą i tak podupadłą nieco...

źródło: comment_1584557839kKklG3h5aG8PKSWwBqvoyO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Tylko że takie przeciętne dziewczyny nie bardzo chcą tych przeciętnych gości. Tak było zawsze że ta stawka była lekko podniesiona a dzisiaj przez hipergamię wzrasta. Wiele kobiet jak jest młode ma na tinderze opisy w których wprost informują o tym jak chcą się bawić i jakie partner ma spełniać warunki a gdy dobijają do trzydziestki to szukają spokojnego, ułożonego partnera, który zapewni stabilizację. I może gdyby niektórzy się z tagu
  • Odpowiedz