Wpis z mikrobloga

#animedyskusja

Serial poleca się wcale łatwo, gdy się już schwyci w siatkę odpowiedniego widza – zainteresowanego nieoczywistym okresem historycznym, nieoczywistą tematyką, bez nadziei na wielowątkowe baśnie i waśnie. Dla pozostałych będzie to seans obojętny, właściwie bez większego żalu pomijalny.


Też #animedyskusja
kinasato - #animedyskusja

 Serial poleca się wcale łatwo, gdy się już schwyci w sia...

źródło: comment_1584519712548rZzAaZ1JJSgZ6mfwqih.jpg

Pobierz
  • 24
@jtank: oj tu się nie zgodzę, myślę że to raczej tematy kolegi tacziego zasługują na jakiś oddzielny tag typu #animepucyflety a #animedyskusja powinna zostać taka jaka jest. Szambo przegrywowe przecieka dosłownie już wszędzie i jest to problem. Ba, jest to nad wyraz szkodliwe, większość normalnych ludzi reaguje na takie treści z awersją, a ja dostaje rykoszetem, bo jestem przez to kojarzony z takimi #!$%@? ; f
@jtank: Totalnie nie złapałeś o co mi chodziło. Mamy do czynienia z sytuacją analogiczną do takiej, że wchodzi ktoś na tag o gotowaniu i pyta czy wolelibyście wyruchać babkę drożdżową czy piaskową.

@tobaccotobacco ewidentnie za mało wiesz o #!$%@? kolegi tacziego i jemu podobnych, jeżeli wyrażasz chęć wchodzenia z nimi w jakąkolwiek interakcję. Toxic waste.
sytuacją analogiczną do takiej, że wchodzi ktoś na tag o gotowaniu i pyta czy wolelibyście wyruchać babkę drożdżową czy piaskową.


@kinasato: jak dla mnie za daleko idące porównanie, zwłaszcza dlatego że na forach o gotowaniu raczej nie widuję tematu ruchania wypieków, zaś problematyka "wich X wud u fug" jest stałym wątkiem poruszanym w uczonych kręgach, stąd osobiście wspominany post kolegi nawet nie wydaje mi się odchodzić tak daleko od nurtu. Nawet