Wpis z mikrobloga

@szczypior90: mi wychodzi okolo 200-300 zl miesiecznie. Przy zalozeniu ze kupuje relatywnie nowy model, jakies farby i rozcienczalniki. Bez modelu wychodzi stowa (akurat mam zapas modeli w tym miesiacu). Modele kosztuja roznie, i cena waha sie w zaleznosci od skali i wieku narzedzia od 40 ziko do zawrotnych cen. Aerograf i kompresor entry level to jakies njecale 300 zlotych teraz.
@mikkeboss: ale mnie zdenerwowales teraz jprdl. Gowno sie znasz, nie sprawdziles a sie madrzysz.

Oczywiscie nie masz racji. W internecie mozna nabyc aerograf (oczywiscie fengda hence entrylevel) i kompresor w komplecie za 3 stowy. Ja kupilem za 350, i to mysle dla chinskiego kompresora z chinskim psiukaczem jest gorna granica. Sam aerograf typu fengda za 50 zloty zakupisz.
Pobierz Kartkowkazgrilla - @mikkeboss: ale mnie zdenerwowales teraz jprdl. Gowno sie znasz, n...
źródło: comment_1584539488R4N3Ho4kHU9seg5IFPGFKP.jpg
@Kartkowka_z_grilla: no zajebisty bez zbiornika, po 20min ciaglej pracy ci sie zagrzeje i odlaczy i tyle z malowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

cytuje z pewnego forum "Cała obsługa sprowadza się do ustawiania ciśnienia powietrza. I tu jest lekki zgryz...
Duże kompresory mają tzw. zbiornik wyrównawczy do którego tłoczą powietrze. Gdy natłoczą - zazwyczaj z zapasem - wyłączają się i czekają aż ciśnienie spadnie poniżej ustalonego poziomu.
Wtedy
@Kartkowka_z_grilla: no ok, ja rozumiem. ja bralem agtomowy zestaw kompresora + aero H&S ultra.
https://agtom.eu/zestawy/327402-aerograf-i-kompresor-zestaw-ultra.html o taki o, bo naczytalem sie ze chinczyki potrafia miec problemy z iglami, roznie bywa z ich jakoscia wykonania. No i kompresor z 3l zbiornikiem wyrownawczym by nie bylo problemow z cisnieniem na wyjsciu z dyszy. Wolalem wydac troche wiecej, ale miec gwarancje ze produkt ktory otrzymam bedzie dosyc dobrej jakosci, no i H&S ma duzo