Wpis z mikrobloga

Jak jeść burgera według modnego dzbana:

-broń bóg jeść łapami
-używamy noża i widelca
-za pomocą noża i widelca dzielimy burgera na dwie części
-konsumujemy obrzynając dwie kanapki
-jemy raz bułę z sałatą a raz bułę z wołowiną

Co za k*** osioł!

Takich snobów jest znacznie więcej. Wiem że gościu dba o wizerunek itd., ale coś takiego to chyba przesada.
Równie dobrze można by stwierdzić że nieeleganckim jest chwytanie ostrygi w dłoń, celem jej otworzenia, lub celem konsumpcji. Podejrzewam że ten pajac nawet hot doga z budki jadłby nożem i widelcem.

https://youtu.be/rOJbLLtqz7Y

#saviorvivre #etykieta #rakcontent #polskiyoutube
Pobierz N.....n - Jak jeść burgera według modnego dzbana:

-broń bóg jeść łapami
-używamy noż...
źródło: comment_1584480961UtdL9BNnlDSoy8ORV6IAOh.jpg
  • 8
@Necroman: to jakiś tryhard, nie po to daję kotleta w bułkę żeby potem to rozbierać i kroić widelcem. Pomijam już to, że burger w całości tworzy jedność, a tak jak napisałeś raz jesz bułkę z sałatą, a raz bułkę z mięsem.
@ZercaMirkoslaw: Tylko że gdy jesz pizzę nożem i widelcem to jesz całość składników. Z burgerem tak się nie da, a gdy nie wgryziesz się w kanapkę tylko jesz ją na raty to wrażenia smakowe nie będą takie jak należy. Porównam to do sushi: zasada jest taka że każdy kawałek jest tak skonstruowany aby zmiescił się do buzi i aby można poczuć wszystkie smaki. Spróbuj przy nigiri oddzielić rybę od ryżu i
Pobierz N.....n - @ZercaMirkoslaw: Tylko że gdy jesz pizzę nożem i widelcem to jesz całość sk...
źródło: comment_1584482046Pc7S3O89PmyIWZcRCVHbMG.jpg
@kupczyk: Ja nie jestem w stanie zjeść pitcy w sposób nie przeszkadzający innym, jeżeli nie zrobię tego widelcem i nożem. Mam #!$%@?ą szczękę, gryz pitcy u mnie wygląda tak że górne zęby zgarniają składniki a wyciągam sam placek.