Wpis z mikrobloga

@adameddard: na uphold jest GBP (pisałem tylko o GBP bo z revoluta można zrobić szybki przelew) ale też € i $ (przelew idzie 1-2 dni) do zakupów kurs jest tam bardzo dobry, raczej najlepszy na świecie
  • Odpowiedz
co sadzisz o coinbase? popraw mnie jesli sie myle: coinbase jest to gielda do kupna, jak kupie to powinienem przeslac btc w bezpieczne miejsce (najlpiej portfel fizyczny, na razie bede mial portfel w telefonie). Czy coinbase ma swoj wallet?
  • Odpowiedz
@adameddard: już nie polecam coinbase, kiedyś ktoś zrobi tu wpis czy ja i dowiesz się dlaczego
coinbase to kantor
coinbase pro to giełda
logujesz się na te same dane, na coinbase możesz kupić kartą do 1000€ kurs prawie jak na binance przy zakupie kartą
na coinbase pro przelewasz z revoluta lub z konta walutowego Alior czy innego polskiego banku euro z tym że z revoluta taki zwykły przelew na coinbase pro przechodzi po 2-4 godzinach, to bardzo szybko no i na coinbase jest dużo mniejszy lepszy kurs i dużo mniejsza prowizja niż kupno kartą na coinbase
z coinbase pro wypłata BTC jest darmowa, jeszcze tylko w jednym miejscu na getchange kantor, dobre kursy, mają wypłatę btc
  • Odpowiedz
@adameddard: bitpanda jest spoko, mają dobre kursy też tam jest kantor i giełda i kupuje się na giełdzie nie w kantorze bo jest drożej, giełda to bitpanda exchange zasilasz to z banku EUR z konta walutowego, przelew tam idzie 1-2 dni, prowizja mała a za wypłacenie BTC biorą 1/4 tego co na polskich giełdach czy na binance
  • Odpowiedz
@adameddard: jak chcesz to ci mogę refa dać do bitpandy, tobie też dycha € by wpadła, testowałem tą giełdę, najważniejsze że kurs tam jest jednym z najlepszych na świecie, giełda jest z Austrii
  • Odpowiedz
@plaisant: dwa dni to długo jak na przelew. Jak byś miał porównać coinbase do bitpandy to co lepsze? Czy na ktores z nich da sie zalogowac bez weryfikacji dokumentem tozsamosci? chciałbym tego uniknać
  • Odpowiedz
obstawiasz ze spadnie?


@adameddard: może spadnie do 3000$ nie mam wątpliwości że kiedyś urośnie, kupując co miesiąc drobną część bitcoina nie odczułem tego w portfelu, kupuj tyle ile możesz stracić, rozłożyłem zakupy na 2 lata, kupowałem po przeróżnych kursach, dzisiaj przy kursie 5000$ mam tyle co w niego włożyłem prze 2 lata, jak bitcoin spadnie do 1000$ to będziemy blisko załamani się wszystkich rynków i może być duża inflacja na
  • Odpowiedz
@adameddard: bitpanda lepsza, właściwie to przelew na bitpandę exchange idzie 24h to przetestowane, dzisiaj wpłacone pojawiają się jutro na bitpanda exchange ale może to sie wydłużyć bo różnie działają Polskie banki
  • Odpowiedz
czy bezpieczne jest kupowanie przez smartfona z androidem?


@adameddard: Zależy jakiego. Jeśli masz stałe aktualizacje oprogramowania od twojego producenta to spoko - wszystkie problemy są łatane na bieżąco. Jeśli masz starego złoma bez wsparcia od pół dekady albo i dłużej, to lepiej nie trzymać na nim kryptowalut ani innych wartościowych rzeczy.

BTW, do naprawdę poważnych kwot kup portfel sprzętowy, nie rób dziadowskich oszczędności bo potem kosztują dużo więcej
  • Odpowiedz