Wpis z mikrobloga

  • 5
@TestoDepot jak ktoś zakłada konto po to żeby triggerowac to musi mieć ciekawe życie xD Nie, resztę zdjęć miał normalnych i nie wyglądał źle, także prawie dałam w prawo, ale ostatnie zdjęcie mnie zniechęciło, także typ debil

@DoDoLot czasem zmienia, ze dwa razy mi się zdarzyło dać w prawo bo opis mnie rozśmieszył i widać było że typ jest inteligentny, bez opisu bym nie dala w prawo bo mordka średnia
  • Odpowiedz
  • 3
@TestoDepot jeśli chce znaleźć różową z takim zdjęciem to pozdro 600, a jesli ma konto po to, żeby triggerowac różowe to też pozdro 600, bo to pokazuje że ma jakiś problem z dziewczynami i ma ochotę się mścić xD "nie poruchałem to #!$%@? laski, patrzcie jakie jesteście tępe, ha tfu na was, kto by chciał was ruchac bo na pewno nie ja, chlip"
  • Odpowiedz
jeśli chce znaleźć różową z takim zdjęciem to pozdro 600


@whiteglove: w sumie takie o których na zdjęciu mowa odpadną na pewno, więc tylko na plus dla niego. Nie wiem, ale wydaje mi się, że laska, której to nie dotyczy raczej nie złapie triggera, bo niby dlaczego, skoro to nie o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

a jesli ma konto po to, żeby triggerowac różowe to
  • Odpowiedz
ze dwa razy mi się zdarzyło dać w prawo bo opis mnie rozśmieszył

@whiteglove: no spoko, taki koleś to dobry materiał na zabawiacza i czasoumilacza, a od ruchania będzie i tak ten bez opisu i z dobrą mordą ¯\_(ツ)_/¯ Nie trzeba być Sherlockiem żeby wiedzieć, że za profilami jak ten z wpisu stoją sfrustrowani stulejarze o polackich ryjach. Najśmieszniejsze jest to, że w ten sposób mają i tak więcej par
  • Odpowiedz
@whiteglove: boty albo karyny
¯\_(ツ)_/¯

Na Tinder jest tyle samo głupich idiotek, co nędznych spermiage. Powinna być specjalna wersja z krótkim testem IQ, obowiązkowym opisem i zdjęciem całego ciała :p
  • Odpowiedz
@rybsonk: powiem tak. Ogólnie ma to związek:
1. tak mi wygodniej pisać na telefonie.
2. Nie ma to żadnego znaczenia.
3. Łatwo poznać idiotów, bo tylko idiotę takie coś razi.

Bez obrazy oczywiście. To nie twoja wina że jesteś trochę głupszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak mi wygodniej pisać na telefonie


@Kotniepies: xD masz jakiś chiński telefon za 200 zł z autorskim OS? Bo nie wyobrażam sobie innej sytuacji gdzie to mogłoby być łatwiejsze.

Nie ma to żadnego
  • Odpowiedz