Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:00:00, Poniedziałek, 16 marca 2020. Imieniny: Izabeli, Oktawii, Hilarego. Słońce wstało dziś o 05:58. Będzie oświecało nas 11 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:55 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:52. Ciemna noc zapadnie o 19:09, ale gwiazd można wypatrywać od 18:27.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 24
  • Odpowiedz
Dzień dobry, witam serdecznie. Pogoda szykuje się ładna. Spacerów dzisiaj się przewiduje( ͡° ʖ̯ ͡°) w moim mieście kierowcy MPK nię sprzedają biletów, Nie otwierają drzwi najbliżej ich kabiny oraz obowiązuje rozkład jazdy letni. Dużo sklepów nię czynnych lub maksymalnie do 5 osób może przebywać ( żabka) w aptece 1. W kauflandzie płatność tylko karta.¯_(ツ)_/¯ bary i restauracje zamknięte, możliwy jedynie odbiór osobisty lub na dowóz. Nawet na
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka. Dopiero co są 2 ale na #dktr masz powtórki audycji Trójkowej (soboty o 14), kiedy jeszcze red. Rosiask pracował w radiu.

A filmy to mów jaki chcesz gatunek to coś spróbuje znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir i reszta :D

Dzień dobry, @Wejszlo jak już mowa o podkastach to ja najwcześniej słucham Rock&Borys oraz polecam całą serię o bezpieczeństwie w sieci od Niebezpiecznika, można naprawdę sporo się dowiedzieć, a w najbliższym czasie
  • Odpowiedz