Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Planuję kupić swoją pierwszą #szosa, a konkretnie gravela. Będę głównie jeździł po mieście - biuro, znajomi, knajpy...
Jednak zdarzy mi się również wyruszyć poza miasto na przejażdżki.

Myślę, że znalazłem rower, który podoba mi się i pod względem osprzętu i wyglądu.

http://skleprower.pl/rower-octane-one-2019-gridd-flat-28-shimano-deore-1x10-p-294.html

Czy macie coś do powiedzenia na temat:

- tego roweru?
- tego sklepu?

Będę wdzięczny za każde ciekawe słowo!

#rower
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zorki4: hvrt to jest ich "produkt" szosowy. Strasznie nie udany swoją drogą. Seria gravelowa to RUUT. Zależy jaki masz budżet bo od tego wszystko jest zależne :) Masz do wyboru aluminium, stal, karbon. No i osprzęt też różny w zależności od ceny. Na pewno nie polecam brać najtańszej wersji z hamulcem mechanicznym. Tylko hydraulika.
@Jelon7: Jak ktoś pyta o audi, to normalne, że nie poleca się Ferrari ( ) @klark: to powiedz proszę dlaczego nie jest? Dlaczego producent i wszystkie sklepy kłamią, co to tak naprawdę znaczy - a nie „to nie gravel”.
@Zorki4: Posiedziałem na różnych tribanach i początkowy plan był właśnie taki żeby wziąć rc 500 i opony zmienić. Potem jednak trochę poczytałem w internecie, pogadałem