Wpis z mikrobloga

Mirki, kolega kolegi jest wysoko postawioną osobą i dowiedziałem się z nieoficjalnego źródła, że tak jak organizuje się pogotowia zakupowe dla emerytów, tak do domów spierdoksów będą wysyłane dziwki po to, by ograniczać ruch na roksie. Państwo będzie to częściowo refundować, w zależności od poziomu #!$%@?. Np. za mieszkanie z rodzicami w wieku 25+ da się podobno wyrwać nawet powyżej 50% kosztów usługi.
#koronawirus #seks
  • 5
@Prof_Strawinski: co jest zlego w mieszkaniu z rodzicami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzieki temu jak kupisz mieszkanie to zostajac u rodzicow mozesz je wynajmować i zarabiac. Wynajem moze byc staly(slabe zyski) lub na doby/godziny(zajebisty pomysl)

Dzieki temu ze mieszkasz z rodzicami mozesz tez jezdzic #!$%@?ą furą a nie passatem jak somsiad. (Fure mozesz kupic za gotowke lub wziac leasing gdzie za rownowartosc kosztu wynajecia mieszkania dostaniesz moze
@Prof_Strawinski: ale to jest akurat proste... latwiejsze niz np nie wiem php, c++ itd ;p latwiejsze niz odpalenie gta na komorce

A co do fury to; zamiast wydac 2k na wynajem i kogos utrzymywac to wykopek bierze leasing i fura stoi. I tak co miesiac by wydal te 2tys za to ze ktos mu pozwala mieszkac;p

Ja bym wolal fure niz dac 2k za to ze moge sobie gdzies przebywac
Kolejna rzecz: ZAROBKI

Jak ktos zarabia te 10 - 15 - 20k na miech to spoko mozna #!$%@? 2k na wynajem jakiejs klitki bo to wtedy #!$%@? nie pieniadz

Inna sprawa gdy ktos zarabia np 2800 i chce sie wyprowadzac( ͡° ͜ʖ ͡°) no to wtedy no kurde trzeba zapytac gdzie takich biznesmenow produkuja( ͡° ͜ʖ ͡°)