Wpis z mikrobloga

Gra ktoś kto wrócił po dłuższej przerwie i pogrywa na chillu? Szukam kogoś na team hunty/questy - mam dwie postacie 75 ED i 45 RP ;) nie ogarniam póki co jeszcze wszystkich nowych miejscówek. Przy okazji ktoś się wypowie czy antica to taki gówniany serwer, że nie ma z kim pograć normalnie czy na innych serwach to samo? rozważałem nawet zmianę serwera
#antica #tibia
  • 10
@Edifice: Antica jest ok. Jak na każdym innym serwerze są kretyni... To nie znacz, że wszyscy są kretynami.
Będąc szczerym czasami mam wrażenie że ten serwer jest przeludniony ale z drugiej strony nadaje to pewnego klimatu grze :).
Tak czy inaczej Antica jest wporzo!
@MrFen: Tylko podejście ludzi takie sobie, myslalem ze nie będzie trudno znaleźć kogoś do wspólnej gry na chillu a okazuje się ze 90% osób wbija żeby cisnąć PG, które ogranicza się do gry w paru ekspowiskach.
@Edifice: jest cała masa graczy preferujących PG. Tak samo jest cała masa ludzi bijących bossy 24/7. No i są też chill playerzy - ja sobie gram dla czilku i bez spin z ludźmi z gildii. Jeżeli znajdziesz spoko ekipe do gry to szkoda będzie ci przestawać :P.
Akurat u nas rekrutacja 100+ ale jakbyś wbił do tego 90 to mógłbym spróbować cię polecić, jeżeli interesuje cię spokojna gra ze spokojnymi ludźmi.
@Edifice #!$%@? ta Antice, idź tak jak wspomniał kolega pare postów wyżej na Damorke. Różnica w community przeogromna. Antica to syf, serwer do bosow i marketu.
A co do PG, takie są realia obecnie, ze wchodzisz i palisz Stamine w najlepszy możliwy sposób - ale zawsze znajdzie się przygłup co Ci będzie mówił ze grindowanie jest #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Edifice: To dość dawno ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam wróciłem po kilkunastu latach przerwy na globala, grając w międzyczasie raz na jakiś czas na OTSach różnej maści. Antica w pewnych momentach jest bardzo rakowa ale również bardzo klimatyczna.

Daj znać jakbyś potrzebował pomocy z ogarnięciem nowych funkcji w grze. Musisz trochę poczytać zanim zrozumiesz o co chodzi w obecnej grze! ( )