Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, z racji kwarantanny i #zostanwdomu zbudowałem stronkę do agregacji informacji nt. koronawirusa: www.koronawiruswpl.pl i postanowiłem powrócić na łono Wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º). Jakbyście mogli podrzucić jakieś pomysły na rozbudowanie itp. byłoby mi miło. Strona zbudowana całkowicie w oparciu o dane rządowe, np. dane o chorych i zgonach są scrapowane z gov.pl.

Dla #programowane wystawiam ogólnodostępne API: README.md -> bierzcie i korzystajcie z niego wszyscy

PS. API historyczne ma jeden dzień zapisany bo zapomniałem o tym że powiaty mogą mieć tą samą nazwę w różnych województwach. ()

#koronawirus
  • 7
iend, $0.8/pcs, N95, N90, etc.

our factory have mouth face mask 3 Layer filter for sell, the world in a special time, very hard get the stock. if you need, please send me a message.

Personal protection Mask PM 2.5 Respirator


@mackarr: poszła gwiazdka na gicie :D
@Uvmeneal: Python + uruchamiane komendy we frameworku na backendzie(Django). Request do pobierania czystego HTMLa i BeautifulSoup do parsowania tego HTMLa i wyplucia interesujących nas danych. Potem za pomocą ORM do bazy i to potem leci do API. Scrapowanie ma ważny problem: nie wiesz czy się format danych nie zmieni. Np. dzisiaj ktoś postanowił dodać do tabelki wpis: z wartościami województwo: Cała Polska, powiat: łącznie i po zescrapowaniu liczba chorych i zmarłych