Wpis z mikrobloga

@shaelix92: a nie wiem, az tyle w to nie gralem, i to tez bylo pare lat temu. Wiem tylko, ze preznie to rozwijaja, nawet jakies turnieje sa z tego co widzialem, a na facebooku czesto pojawiaja mi sie reklamy i streamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
robiłem podejście do blade and soul jakoś miesiąc temu i gierka średnia, wszystkie moby zabija się na hita, każdy quest wygląda tak samo (idź na jeden koniec mapy pogadaj, wróć na drugi koniec mapy i tak 3x).
@shaelix92: tibia jedynie ots (mnie nigdy nie bawiło granie na prywatnych). Cabala bardzo próbowałem zostać ale nie da się. Ostatnio merge'owali serwery a Eventy te same w kółko oklepane raczej częściowo chociaż za $$ (żeby ukończyć bingo) żeby ukończyć albo nolife (np. 30 war w tygodniu)no i eventy tylko dla endgamersow raczej. W tere próbowałem to już z 2 lata temu była lipa
@obieq: ta dokładnie :/ Cabal to takie p2w że masakra. Tera to w miare dobra gra ale tak ją rozwineli ostatnio, że jak wróciłem to nie wiedziałem ocb. Silkroad- boty, gra naprawde miała potencjał ale boty ją poprostu zabiły. Tibia ? Nie da sie grać w to w obecnej niestabilnej sytuacji, Cipsoft odwala niezłą maniane.
@shaelix92: Silkroad ewentualnie na privach, ale z ich stabilnością różnie. Na elitepvpers na pewno coś się znajdzie. Miałem podejście niedawno, ale jednak gra w bota mnie nie bawi. Wbicie na isro max lv graniczy prawie z cudem. Czytałem, że wbicie maxa z lv poprzedzającego (nie pamiętam jaki jest gap teraz) zajmuje 24/7 pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja oram w Tibijke, ale balans jest taki no
@RJEY: Mnie zawsze zastanawiało dlaczego na isro jest potrzebne tyle expa na lv, pamiętam jak grałem to na gap 90 między isro, a pozostałymi globalami była już spora różnica (na ksro to była przepaść). Na Jsro klienta odpala się przez przeglądarkę i nie ma botów, wszyscy grają ręcznie, a maxy już są (cap 135). Silkroad był super grą, ale nie wróżę mu już dalszych sukcesów, miał wiele szans, ale jak każde