Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem robiony test na koronawirusa. Wspomniałem lekarce o tym, że testy podobno nie są przeprowadzane na weekendzie. Powiedziała mi, żebym nie słuchał głupot, testy są robione całodobowo i o wyniku dowiem się w przeciągu 24h telefonicznie.

Dziś zadzwoniłem do szpitala, dowiedziałem się, że wyniki będą najwcześniej w poniedziałek xDDDD

Chyba czas zacząć słuchać głupot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ktoś wie, czy po takim czasie wyniki będą w ogóle miarodajne?
#koronawirus
b.....o - Wczoraj miałem robiony test na koronawirusa. Wspomniałem lekarce o tym, że ...

źródło: comment_1584212052pdZnUwgDmM3ZeQQ7PkCn8k.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (27)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @koles_bez_nicku @Sonniger @ArabiaSaudyjska1 @DysproporcjaLudzkosci @natalia__ @mariusz5891 @barth090 @Hfishman1 @merciless85 @1988BaZyL @zourv @karmelkowa @klaud576 @nukerus @powiedz @tuci_tuci @Samaeel @Skalenn @
  • Odpowiedz
@bajdo: w TV jakis doktor mówił, że sanepid bada próbki tylko na jedną zmianę ( ͡° ͜ʖ ͡°) czas oczekiwania na wynik to do dwóch dni roboczych.
Dopiero wczoraj mieli wprowadzić jakieś zmiany.
  • Odpowiedz
@bajdo laboranci teraz pracują 24h na dobę, takie przygotowanie i przeprowadzenie badania też trochę trwa (pracowałam w takim laboratorium to wiem - czasami maszyny się psują i trzeba resetować, a to też jest zwiększony czas oczekiwania), poczekaj jeszcze chwilkę i zadzwoń jutro.
BTW. Jak się czujesz?
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: dzięki, całkowicie to rozumiem, ale trochę denerwują mnie teksty, że wszystko jest gitara i będę miał to na następny dzień.

Wszystko ok, gdyby nie suchy kaszel i lekka gorączka czułbym się wyśmienicie
  • Odpowiedz
@bajdo wiadomo, pamiętaj że pierwszeństwo mają pacjenci CITO, czyli Ci z cięższymi objawami. Cieszę się, że czujesz się w miarę dobrze. Oby wyszło negatywnie. Zdrówka i spokoju :)
  • Odpowiedz