Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: w mniejszych miejscowościach nie powinno być z tym problemu, byłem przed chwilą u siebie i mega duży zapas jeszcze był, mniej niż zwykle ale mimo wszystko można się było spokojnie zaopatrzyć, nawet w cztery ośmiopaki bez szkody dla innych ^^
@BillyGugu: no ale jakby najgorsze przyszlo, to naprawde da sie przezyc podmywajac sie zamiast papieru. Malym dzieciom tez nie wyciera sie tylka papierem. Wez jakies sciereczki z mikrofibry czy potnij recznik, miej w toalecie miske z woda i mydlem i potem to mozesz wygotowac w pralce.
@wojciech_s: ten tydzien tylko taki do kitu jest, pracuje w troche innych godzinach niz wy wszyscy wiec mam okazje byc w sklepie jedynie w godzinach szczytu. Dodatkowo rozowa tez takie zmiany a nie inne i dupa. Spokojnie, do poniedziałku damy radę ale za to jak juz sie do tego papieru dopadne to...

@BillyGugu: cóż, jestem matką ¯_(ツ)_/¯
A jeszcze wracając do twojego problemu, ja doskonale rozumiem, że człowiek nie chce zostać bez srajtaśmy, ale prawda jest taka że podmywanie jest o wiele bardziej higieniczne. Jakbyś miał kupę na ręce, to też byś umył, a nie przetarł papierem.