Wpis z mikrobloga

29l Mężczyzna mieszkam w UK niedaleko Londynu.
W wielkim skrócie, od dziś siedzę w domu na kwarantannie na bezpłatnym urlopie chorobowym do którego pracodawca mnie zmusił po tym kiedy moja Szwagierka(pielęgniarka) i mój brat dostali pozytywny wynik na Covid-19. Nie będę się rozpisywał wiele już późno ale odpiszę na wasze pytania jeśli takowe posiadacie.
Ogólnie od dwóch dni suchy kaszel od którego boli już głowa, lekka temperatura wahająca się od 37-37.5 lekkie zawroty głowy i dzwoni w uszach od czasu do czasu. Władze oraz pracodawcy na wyspach już się poddali i sytuacja wyglada dużo gorzej niż w Polsce, zero środków oraz wdrożeń oprócz chorobowych wypłacanych przez rząd od pierwszego dnia w domu, jednakże o żenujacej kwocie 98f tygodniowo, co pokryje to ledwo papier toaletowy( ͡° ͜ʖ ͡°).

  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FarrokhBulsarra: mierzyli Ci temperaturę klatki piersiowej? Dzisiaj ziomek był u lekarza, wyszło mu 38.5, kaszle i mówi, że trochę go kłuje klata. Lekarz zapytał, czy był we Włoszech, po negatywnej odpowiedzi stwierdził, że to nie koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°)