Wpis z mikrobloga

Wykopki! Nie wysyłajcie mi więcej zdjęć swoich twarzoczaszek z prośbą o ocenę w skali dr. Stooleya. Już 11 osób od rana. Macie tu opracowany przeze mnie wykres przegrywu. Zapraszam do auto-analizy swojej buzi. To jest męczące trochę, pisanie ze szczegółami co jest nie ok, z Waszymi facjatami. Chyba posłucham rad @programista1992 i wprowadzę opłatę za ocenę potencjału genetycznego. Będziecie mi płacić te słynne "twarzowe". ( ͡ ͜ʖ ͡)
#przegryw ##!$%@? #blackpillraw #blackpill
B.....W - Wykopki! Nie wysyłajcie mi więcej zdjęć swoich twarzoczaszek z prośbą o oce...

źródło: comment_1584110674Fv5xi2SFJ6J04QbGIhyDzG.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
moj najwiekszy sukces w robieniu tym podobnych rzeczy z pOlkami na tinderze to namowienie nastolatki z ryja jak przecietna pOlka na trojkat z Davidem Laidem i jego kolega xd doszlo do tego ze prawie miala kupowac paczke prezerwatyw w celu penetracji na dwa miecze przez muskularnego wyskokiego adonisa i jakiegos druegiego typa xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@regal20: Ten kasztan to mister Meksyku. Miałem go jako fake Chada na tinderze. Dziewczyny pisały pierwsze i komentowały urodę. Dostał notę 9,5/10 od Tinderówki.
  • Odpowiedz