Wpis z mikrobloga

Wykopki! Nie wysyłajcie mi więcej zdjęć swoich twarzoczaszek z prośbą o ocenę w skali dr. Stooleya. Już 11 osób od rana. Macie tu opracowany przeze mnie wykres przegrywu. Zapraszam do auto-analizy swojej buzi. To jest męczące trochę, pisanie ze szczegółami co jest nie ok, z Waszymi facjatami. Chyba posłucham rad @programista1992 i wprowadzę opłatę za ocenę potencjału genetycznego. Będziecie mi płacić te słynne "twarzowe". ( ͡ ͜ʖ ͡)
#przegryw ##!$%@? #blackpillraw #blackpill
B.....W - Wykopki! Nie wysyłajcie mi więcej zdjęć swoich twarzoczaszek z prośbą o oce...

źródło: comment_1584110674Fv5xi2SFJ6J04QbGIhyDzG.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: IMHO facet nie powinien siebie oceniac na podstawie tego co widzi w lustrze bo jestesmy dla siebie zbyt lagodni. Jedyna obiektywna ocena meskiej atrakcyjnosci jest odpowiedz na pytanie. Ile PIEKNYCH I MLODYCH kobiet tygodniowo sama zagaduje do Ciebie i proponuje seks? Wtedy wiadomo ze albo Chad albo Beciak (sa tylko te 2 opcje dla kobiet, dla nich nie ma czegos takiego jak przecietniak. Przecietny = beciak)
  • Odpowiedz
zadna kobieta nie zaproponuje rOOchania wprost,zawsze sa to znaki niewerbalne jak przygryzanie warg,poprawianie wlosow albo gapienie sie


@Johnnysinspolscyfani: Jakos moim przystojnym kolegom proponują. Tym mniej przystojnym wysyłają sygnały o ktorych wspominasz
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani moze nie w metrze ale w parku, w sklepie kobieta niby przypadkowo zagada o jakimś produkcie, na basenie i silowni tez co chwila small talk z inicjatywy kobiet. Mozesz sie wiec domyslec, jakie powodzenie maja rowniez w klubach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz