Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ale Robert ma #!$%@? w zyciu, az mi go szkoda. Wypadki, z ktorych nie powinien wyjsc calo, w tym jeden przekreslajacy jego kariere. Burdel w rodzinie i kosa z ojcem. Oraz nieustajace pasmo nieudanych związków.
Kiedy wszyscy mysleli ze wloska pani motodziennikarz w kwiecie wieku to idealna partnerka dla kierowcy f1 z taką renomą w Italii, ta wziela sie za jednego z jego najlepszych kumpli. Robert olej te karyne i znajdz sobie porzadna polska powrutuwke. Smutnazaba.jpg
#f1 #kubica #przegryw
smutny_kojot - Ja #!$%@?, ale Robert ma #!$%@? w zyciu, az mi go szkoda. Wypadki, z k...

źródło: comment_15841099316OxzNhoEHpckQNtV4gkrBD.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@barystoteles: Jest w tym sporo prawdy. Wez takiego Holowczyca. Dobry kierowca rajdowy, przystojniacha, wygadany, inteligentny. W swinkach pewnie przebiera do tej pory jak w ulegalkach. I co? Nie ma nawet ulamka sympatii, jaka polscy kibice motorsportowi darza Kubice. Mimo ze Holek to polak z krwi i kosci, a Robert dopiero niedawno przypomnial sobie, ze to panstwo lezy na mapie.
  • Odpowiedz
@1111Telimena1111: Myślałem, że to powszechnie znany fakt: Kubica ma pretensje do ojca o to, że rozwiódł się z mamą Kubicy i wziął sobie młodszą partnerkę. Ale ich życie, ich sprawa. Trochę szkoda mi było ojca, jak mówił w studio po ogłoszeniu Kubicy w Williamsie, że od dawna nie rozmawiali ze sobą.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: A tego akurat nie potrafię zrozumieć. Hołek to w porządku gość, bardzo dobry kierowca, super prezencja medialna. Nie ma się do czego przyczepić. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że lepszy od Roberta bo nie ma takich humorków jak Kubica
  • Odpowiedz
@barystoteles: Jest za bardzo medialny, a jak ktos w naszym #!$%@? taki jest, to zaraz dostaje latke cwaniaka kombinatora i juz sie go nie lubi. Podobne przyklady to Korzeniowski, Kusznierewicz, Czerkawski a nawet Gortat. Za to ulubiencami Polakow na zawsze pozostana Golota, Malysz i Pudzianowski czyli generalnie postacie nie grzeszace przesadna elokwencja.
  • Odpowiedz