Wpis z mikrobloga

Mam takie #pytanie trochę związane z #audio

Otóż jest wieża stereo, do której mam podpięty komputer przez jack->2 cinch i teraz chciałbym podpiąć do wieży jeszcze jeden sprzęt który też ma na końcu dwa cinche. Czy żeby nie przełączać za każdym razem kabli muszę kupić switcha do cinchy czy może istniałaby opcja użycia dwóch takich rozdzielaczy jak na obrazku? Jeden by poszedł do lewego gniazda cinch w wieży, a drugi do prawego. I potem do lewego rozdzielacza podpiąłbym lewe cinche (od komputera i od drugiego sprzętu), a do prawego prawe. Czy ma to prawo działać? Oczywiście gdy drugi sprzęt będzie uruchomiony to komputer będzie wyłączony (i odwrotnie).

Trochę #komputery

#kiciochpyta
Pobierz bgb1 - Mam takie #pytanie trochę związane z #audio 

Otóż jest wieża stereo, do któ...
źródło: comment_1584091661doDJoJrfHCwPSgrgVV5aut.jpg
  • 4
@BLiNDEAD: generalnie to wiem, że switch by rozwiązał sprawę, ale raczej nie ten (zobacz jakie opinie są przy tym produkcie na allegro). Trzeba by kupić coś droższego tylko, że właśnie chciałem uniknąć kolejnego urządzenia na biurku bo już i tak ten sygnał ma lecieć przez konwerter z cyfry na analog.
@bgb1: Miałem podobną rzecz i działała spokojnie. Jest takich switchów dużo, możesz wybrać lepszej jakości.
PS nie masz może w wieży drugiej pary chinchy? Często były do podłączenia DVD/magnetowidu. U siebie mam 6 par chinchy, w tym dwa AUXy. Sprawdź dobrze.