Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy bedac w wieku 28 lat, nie majac nigdy #rozowypasek jest jeszcze szansa na #zwiazki z #millosc (a nie z rozsadku), zalozenie rodziny itd? Generalnie wszystkie warunki spelniam z wyjatkiem wygladu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze jest szansa, największa jeśli na co dzień poznajesz nowych ludzi (np. praca w handlu), wtedy nie znasz dnia ani godziny, a może akurat coś zaiskrzy ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli jednak codziennie pracujesz i mijasz tych samych ludzi to szanse raczej znikome niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ewa95:

Generalnie wszystkie warunki spelniam z wyjatkiem wygladu.

jak jesteś w miarę przystojny, to zapewne masz jakieś szanse ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czytanie ze zrozumieniem się kłania koleżanko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedziesz z tinderem i elo. Nie nastawiać się na nic i lecieć na spontana. Wyjść z założenia że jak się nie uda to ciul a jak cos pyknie to gitens.
Niby każdy potwór znajdzie kiedyś swój otwór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kuzynka mojego niebieskiego poznała swojego męża jak miała coś koło 30 lat, a on też coś koło tego. Dla nich obojga był to o ile wiem pierwszy związek, ale widać po nich, że to z uczucia, a nie z rozsądku. Teraz są już parę lat po ślubie i mają synka. Także wszystko jest możliwe ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

jakim cudem wg Ciebie przystojny gosc moze nigdy nie byc w zwiazku?


Miras, Ja nie twierdzę, że przystojny facet nie ma szansy na związek.
Właśnie wręcz przeciwnie, przystojny mężczyzna ma sto razy większą szansę, niż taki średnio urodziwy gość.
  • Odpowiedz
@panjappa
Ha tfu polaku.
Taa, niby wyglad nie się liczy hahha
Liczy się bardzo, nawet mężczyźni patrzą na wygląd.

średnio urodziwe to wszystkie jesteście po 35 roku życia albo i
  • Odpowiedz