Wpis z mikrobloga

ech ,mirki.. mimo ze w styczniu skonczylem 25 lat to jako ze nigdy z zadną dziewczyną nie umówilem się nawet na randkę to marzy mi się taka 18-19 letnia dziewczyna. Jak myslicie, ma sporo kasy , czy gdybym pojechał do Ameryki Poludniowej np. do Brazylii to miałbym szanse tam poznać taką dziewczynę ? p0lki odpadają. Zeby poderwać tutaj w Polsce taką młodą dziewczynę to trzeba być co najmniej 8/10 i byc bardzo pewnym siebie oraz dynamiczny. Takie młode chodzą tylko z przystojniakami a resztą się brzydzą i nawet nie pogadają Za duzo jest kolesi , teraz jak patrze na ulicy to masa przystojnych oskarków po 19/20 lat. te młode dziewczyny, są teraz duzo orutniejsze niz moje rówiesniczki gdy bylismy w tym wieku. Bedąc 6/10, oraz będąc spokojnym i mało pewnym siebie to nie mam tutaj nawet startu do takich .
#przegryw
  • 8
@mieczyslaw-waclaw-panasonic: tu nie chodzi o ruchanie . gdyby o to chodzilo to poszedlbym na rokse. Chcialbym przezyc po prostu prawdziwą milosc. Tutaj nie mam szans. Nasze dziewczyny są tak nieziemsko brutalne i egoistyczne ze nie mieści mi się to w głowie. Trzeba być chadem albo mocno 8/10 zeby cie dobrze traktowały. Mam juz dosc tych wszystkich upokorzen i odnoszenia się do mnie jak do smiecia tylko dlatego ze mam twarz 6/10
@mieczyslaw-waclaw-panasonic: to wlasnie lepiej ze bieda. Takie dziewczyny są bardziej po prostu miłe i sympatyczne. U nas p0lki poczuły trochę zachodniej cywilizacji i odpieprzyło im zupelnie. Nie bede wspominał o tym jakie są sfeminizowane .I te załosne wymogi . W tym kraju zresztą mając 25 lat nie chce podrywać 17-19 latek bo jeszcze cię plec zenska potrafi posądzać o zboczenia ,itp tak jakbys nie wiem co złego miał zrobić tym dziewczynom
mimo ze w styczniu skonczylem 25 lat to jako ze nigdy z zadną dziewczyną nie umówilem się nawet na randkę


@Edenes: @Edenes: to masz przesrane
Umawiam się z kobietami od 8 lat. Jest coraz gorzej. Właściwie mówiąc to jeszcze kiedyś spotykałem się z normalnymi kobietami. Tak teraz pozostały mi baby z gówniakiem którymi się brzydzę lub pasztety.
Teraz pomimo grubszego portfela, własnego mieszkania jest dużo gorzej na rynku.

Nasze dziewczyny