Wpis z mikrobloga

Mirki, opłaca się czy nie? Brać czy czekać na jakąś promkę?
https://allegro.pl/oferta/konsola-xbox-one-x-1tb-4k-2-pady-fifa-20-forza-4-9019670909
generalnie na tych dwóch tytułach mi zależy więc i tak bym je do gołej wersji musiał dokupić, analogicznie z drugim padem.

Na pepperze nie widzę nic sensownego, spóźniłem się kilka dni na promocję w mediamarkt gdzie za 1400 była konsola z fh4, fm7 i fifa20.

#xbox #xboxone #xboxonex #konsole
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Markness: według mnie się nie opłaca, forza jest w gamepassie, fifę można kupić za około 100 zł jeśli chce Ci się bawić w VPNy, jeśli nie to pewnie ze 150-180 zł, a na pepperze co jakiś czas można znaleźć dobrą promkę na xboxa, np. dzisiaj z hiszpańskiego amazona można było zamówić za 1100 zł, ja w listopadzie zapłaciłem niecałe 1200 z niemieckiego amazona
  • Odpowiedz
@kotwherbacie: i ogarnac system, aktualizacje, 5 aplikacji do wlaczania gier, aktualizacje sterownikow, problemy z crashami windowsa, ustawic grafike pod ilosc klatek itp itp. Daj spokoj panie, to nie jest substytut konsoli pt. wlaczam i gram.
  • Odpowiedz
@violentj: Ja nie rozumiem nigdy tych argumentów, trzeba być jakimś n00bem, żeby mieć problem z tym wszystkim. Aktualizacje mam ustawione na raz na milion lat przed wyłączeniem kompa, więc jak idę spać to wyłączam i sam się szybko aktualizuje, co zajmuje z 5 minut max przy dysku ssd. Z tymi crashami to też przesada. Rzadko kiedy się zdarzają. A co do ustawiania grafiki, powinieneś się cieszyć, że masz przywilej wyboru
  • Odpowiedz
@violentj: Kiedyś może jak ktoś grał na Windowsie XP to mógł mieć na głowie różne aktualizacje sterowniki itd. teraz jak ktos ma Windowsa 10 to jedyne co go może irytować to crashe, które przy dobrym ogarnianiu co się i gdzie robi to występują rzadko.
  • Odpowiedz
@MazDARX7: Fakt, przy 98 i XP było więcej zabawy, ale nadal uważam, że te opinie są przesadzone, owszem, trzeba było poświęcić więcej czasu niż przy konsoli, lecz ja sam większych problemów nigdy nie miałem. BSODy zdarzały się bardzo sporadycznie. Czasem się różne rzeczy zawieszały, ale wtedy albo ctrl alt delete, albo reset kompa i jakoś się żyło. I mówię to jako użytkownik dwóch obozów: od małego grałem zarówno na PC,
  • Odpowiedz
@kotwherbacie: spoko, fajnie, ze grasz na piecu. ja wybralem konsole i od momentu zakupu temat hardware u mnie nie istnieje. zupelnie. nie ma wymiany, myslenia czy moze by kupic nowego rtxa, co zmienic zeby miec wiecej klatek, w ktorym lanczerze mam dooma a w ktorym asasyna. wchuj pecetow zbudowalem samemu, nawet teraz mi sie kurzy za tv calkiem mocny pc ale zupelnie nie mam ochoty z niego korzystac. na papierze
  • Odpowiedz