Wpis z mikrobloga

Tak czy siak argument ekskluzywności gier Sony już upadł i pora się obudzić


@NoKappaSoldier73: Death Stranding nigdy nie było i nie mogło być exem bo Sony nie ma wyłączności na Kojimę. Argument o exach upadnie jak na PC wyjdzie coś z serii Uncharted czy GOW, a nie DS czy HZD.
@NoKappaSoldier73: Pytam, bo ciągle te same wojenki. Jak ja gram w grę, to guzik mnie obchodzi, czy gracze PS4 mogą sobie w nią grać :D A niektórzy ludzie jak np. grają w jakiegoś exa na PS4 - dajmy na to God of War, to wygląda to coś w tym stylu "ALE TO JEST DOBRE, JA SOBIE GRAM W GOD OF WAR, A TE JANUSZE Z XBOXEM MUSZĄ OBEJŚĆ SIĘ SMAKIEM" xD
@NoKappaSoldier73: przecież FF7 od początku było zapowiadane jako czasowy ex więc czemu miałoby być inaczej? Detroit i Heavy Rain musiały wyjść na PC bo Quantic rozłączyło się z Sony. Nadal jest masa gier, które wyszły tylko na PS4 i póki co nie spodziewam się drastycznych zmian. Sony dzięki exom wygrało generację więc czemu mieliby z tego rezygnować? Tak naprawdę to bezpośrednią konkurencją mimo wszystko jest Xbox, a nie PC. Nawet gdyby
@NoKappaSoldier73: ale w sumie o co ma piec kogos dupsko, ze Horizon wychodzi na PC, gdzie na konsolach i tak konczy sie wlasnie generacja?
Po 3 latach od premiery ta gra jest tak przeruchana dyskusjami na internetach, ze teraz fapujacy do niej pctowcy beda memiczni, zawolaj jak GoW2 czy tLoU2 wyjda do roku po premierze konsolowej na PC.
Wtedy pogadamy o koncu exow na PS.

I nie, nie jestem turbofanbojem Sony,
@Cinkito: @Dante27: nie wiem mordo, ja się nie śmieje z Sony bo mi się podoba idea "play anywhere". Ja właśnie za to cenię otwartość MS i wiem, że Sony też się uśmiechnie ten krok.

W tym poście śmieje się tylko z wykluczania wzajemnego obu konsol. Konsole są obecnie śmiesznie tanie. Xbox zwraca się po dwóch-trzech miesiącach ogrywania Gamepassa, a sam kupiłem Plejaka dla spidermana i ograłem najlepsze tytuły jakie wspominam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie zgadzam się z tym, że to koniec exów bo to tego jeszcze daleko


@Cinkito: bliżej niż myślisz. Wojna konsol już się skończyła. Mamy 2020 rok a nie 2000, trzeba tylko przejrzeć na oczy kto obecnie zarabia na branży gier (jacy giganci) i wyjść trochę dalej niż GoW i pudełko w domu żeby w to zagrać.
Wojna teraz toczy się o inne rzeczy niż konsola w domu i 4 exy na