Wpis z mikrobloga

Zaczynam zbierać klasyki opery:

http://www.wykop.pl/wpis/4773465/wlasnie-wrocilam-z-woodstock2013-co-smieszniejsze-/

1.@jennavain: "megson91: To nie jest żaden busz, tylko potrzebna część mojego ciała, ignorantko. Szkoda, że Axelio nie spytał Cię, czy dupę też sobie golisz. "

2.@jennavain "megson91:Miałaś swoją szansę w pociągu, żeby coś powiedzieć o Axelio i jej nie wykorzystałaś, więc teraz zamknij mordę. "

3.@jennavain "megson91:Ta laleczka nie zna granic w swojej bezczelności. Najpierw przyjeżdża na Woodstock, żeby być księżną dianą na basenie, a innym wytykać jacy to są brzydcy, a teraz jeszcze śmie wytykać komuś, że się nie goli, jakby to było naturalne. Nie, tępa ignorantko, to nie jest naturalne. Do nosa jeszcze sobie włóż żyletkę, odessaj sobie tłuszcz, pozbądź się potu, smarków, sików, srania i na końcu się zabij, to będziesz wtedy wystarczająco czyściutka w swojej ocenie, żeby wejść do basenu."

4. @Fef"Idę się jebnąć na leżak na pół godziny, jak wracam to biorę piwo z lodówki i chrupki i ma tu na mnie czekać zajebista gównoburza do poczytania. No już, do działa @jennavain @megson91 , macie co robić. "

#axeliocontent #axelio #bijosie ##!$%@?
  • 6
  • Odpowiedz
@Obserwer: kolejne jennavain: "@Aberworthy: Prędzej mi żyletkę do dupy włoży, mówiąc, że jestem taka niekobieca i powinnam coś zrobić, żeby się spodobać swojemu panu, niż umówi się ze mną na ustawkę, szma @# ura. "
  • Odpowiedz