Wpis z mikrobloga

Rafał Trzaskowski prezydent Warszawy z ramienia Platformy Obywatelskiej na poszedł na zwolnienie L4.
Największa sytuacja kryzysowa od niepamiętnych czasów, WHO właśnie ogłasza pandemię a ten ucieka ?
Bardzo odpowiedzialny człowiek, profesjonalista.

A może Rafałek pomyślał sobie że 2 tyg dzieciaki nie chodzą do szkoły to sobie wakacje z dzieciakami zrobi.
To może być dobry trop.
Ciekawy jestem gdzie się wybiera.

Czy ZUS sprawdzi czy Rafałek leży w łóżeczku ?

To ta sama mentalność człowieka jak Petru co poleciał na Maderę z kochanką podczas protestów w sejmie które tak gorąco popierał i tak biadolił o upadku demokracji. Ludzi mają w dupie a gęby pełne frazesów.

Rafałek widzę to samo.

#afera #warszawa #polska #4konserwy #bekazlewactwa #koronawirus #2019ncov #polityka
m.....g - Rafał Trzaskowski prezydent Warszawy z ramienia Platformy Obywatelskiej na ...

źródło: comment_1583947432g2e8I4calAnc8K8ryCg5Pw.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@szurszur:

no ja rozumiem gdyby był chory, miał wypadek, uraz, złamał rękę itd.

Ale w sytuacji kryzysowej #!$%@?ć na zwolnienie bo jaśnie pan się zmęczył to jest plucie ludziom w twarz.

A ja nadal twierdzę że wymyślił sobie 2 tygodnie wakacji z dziećmi. I nie zdziwił bym się gdyby #!$%@?ł do Włoch.
  • Odpowiedz
  • 0
@mercedes_amg Przecież rzeczniczka nie będzie publicznie omawiać jego stanu zdrowia. Trochę prywatność. Tekst o przemęczeniu to taki tekst aby cokolwiek powiedzieć ale to nic nie znaczy.

Jak gdzieś wyjedzie na tym L4 to przecież to wyjdzie i go nawet ZUS może dojechać. Więc raczej mało prawdopodobne. Aż tak głupi chyba nie jest.
  • Odpowiedz