Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: Tutaj jest cała masa foliarzy ten przebłysk o chlorochinie chyba 1K+ wykopało. Problemem jest stres epidemiczny, wtedy nawet racjonalnie myślący łykają foliarstwo bo "a może?", "a do gdyby?". A jak wreszcie na wykop zawitał faktyczny ekspert to trzeba promować takie zdroworozsądkowe podejście do sprawy, edukować a nie straszyć.
@Greg36: jak nie starszyć - jeżeli mamy 18 chorych w tym tylko 3 stanie intensywnej terapii a rząd zamyka szkoły i odwołuje wszystko! to albo czegoś nie wiemy o tym wirusie albo państwa zrobiły swoisty trening. nie widze innej opcji.
@wiem_wszystko: Co innego mówić o sytuacji w kraju a co innego pisać "#!$%@? oni nic nie robią, zaraz tu zdychać zaczniemy, rząd się obudzi jak ludzie na ulicach zaczną umierać!!!1!one!!".
@wiem_wszystko: Jest inna opcja. Gówno wiesz o tym jak działa epidemia, wirusy i inne drobnoustroje. Zrozum nieuku, że szkoły zamyka sie ZANIM dojdzie do nich do zarażeń, po to żeby do nich NIE DOSZŁO. Jest 15 osób chorych, państwo zamyka wszystko, dzięki temu epidemia w miare bokiem przechodzi, a tacy idioci jak ty krzyczą, że "Po #!$%@? to zamykali jak skończyło się na kilkunastu osobach". Osłabiają mnie tacy ludzie jak ty.
@HerekWicherek: ja nie krzycze ze po co :) bardzo dobrze ze zamykają. dziwi mnie retoryka - 18 chorych, mowienie o nie panikowaniu, w telewizji informacje ze wystarczy myć ręce ale przy tym rząd zamyka szkoły i odwoluje imprezy. to lepiej zmienić retoryke i nie pokazywac wirusa jako potencjalnie bezpiecznego bo z działan rządów na całym świecie wychodzi ze wcale takie "prosty" nie jest. naucz się czytac ze zrozumieniem idioto.