Wpis z mikrobloga

@Sztywniutko1234: Szkolna już dawno upadła przez spadochroniarzy od magicala i innego gówna na poziomie big brothera. Dymy na poziomie niedorozwojów i analizowania ułoma który przez prawie 45 lat srał do dziury w ziemi mieszkając z matką.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: Normalna reakcja jak czegoś nie pojmujesz to się denerwujesz. Zepsuliście nam Szkolną możecie być z siebie dumni. Z angielskiego humoru dostaję papkę na poziomie chlania magicala z matka i jej chłopem.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: nikt sobie nie rości do niego praw może wyjątkiem są gimby, którzy fascynują się żulami.
Ja oglądam Kononowicza od dawna, od momentu Czeczetkowicza i to co się dzieje ostatnio to jednym słowem #!$%@? dla ułomów. Widzę co tu 90% wypisuje i zastanawiam się czy udziela się tu szkoła specjalna.
  • Odpowiedz
  • 1
@ACE41 >Ja oglądam Kononowicza od dawna, od momentu Czeczetkowicza i to co się dzieje ostatnio to jednym słowem #!$%@? dla ułomów. Widzę co tu 90% wypisuje i zastanawiam się czy udziela się tu szkoła specjalna.

Wllasnie o to mi.chodzi wielka stsrociota xD
To powiedz mi wojowniku co zrobiles by tak.nie bylo jak jest teraz? Skoro tak ci zle to rob cos a nie pierdzisz na.wykopie ile to.konona nie.ogladasz co.jest smieszne xDDDD
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: Więcej gimbo znaczków się nie da wstawić. Wszystko jest inne, przez ingerencję przygłupów poziom się zrobił jak u magicala czy innego ścierwa. Przez lata były o przygody absurdalnego, wszechmogącego polityka jak ze skeczy Monty Pythona, przepełnione sarkazmem i ironią. Najpierw u Czeczetkowicza, potem u Niemieckiego. Ale przyszły ułomy szukające taniej rozrywki dla których dymy to przyjazd policji do Konona albo kłótnie z Suchodolskim.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: jak co zrobiłem?Przecież ci cały czas piszę, że ingerencja w Szkolną zepsuła wszystko i nie ingeruję w naturalne środowisko głównego bohatera. Jak wiadomo na przygłupów w większości mniejszość nie da rady. Tak jest zbudowana rzeczywistość. Dodawanie tagu patostreamy to wymysł moderacji, myslisz, że to przyjemne być zestawianym z jakimiś przygłupami od meneli.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: pisze chyba z jakimś ułomem. Pisze ci po raz kolejny , że wrtrącnie w Szkolną ją zepsuło to mi odpowiadasz, że się nie wtrąciłem no to tak jest. Musisz mieć iloraz inteligencji na poziomie Suchodolskiego.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: Co to za argument, że mi wklejasz wykopaliska? Brawo umiesz wejśc w panel użytkownika , należy ci się dyplom. hahaha no tak od wklejenia linku do piosenki zepsuła się szkolna. Weź lepiej wyterzeźwiej.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: Udowodnij mi to forsowanie w moich wpisach. Od zawsze byłem przeciwnikiem Suchodolskiego po tym jak zaczął robić z siebie nie wiadomo kogo na fejmie Kononowicza. Bredzisz, ze wklejenie dwóch piosenek z Kononem i suchodolskim, które były dobre to forsowanie.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: próbujesz coś mi zarzucić ale jesteś tak nieudolny i masz rzeczy z dupy, że nie dziwie się dlaczego poziom Szkolnej upadł skoro widzowie są na tak niskim poziomie teraz.
  • Odpowiedz