Wpis z mikrobloga

Najwydajniejszy talefon ze średniej półki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Xiaomi Redmi Note 8 PRO
Tylko 209.99$ (799zł)
Świetna cena i dostawa bez VAT

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Redmi Note 8 PRO
209.59$ (wersja 6/64GB)
▶️Kod czarny: GBNOTE8P1
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

➡️Redmi Note 8 Pro to najwydajniejszy telefon ze średniej / średniej-wyższej półki w lutym 2020 wg rankingu AnTuTu. Pokonał m.in. Xiaomi Mi9t, czy Samsunga A71.

RN8Pro świetnie wygląda też pod względem ceny. W tym budżecie chyba nie ma innego telefonu z takimi podzespołami. Alternatywą może być chyba tylko Mi9 Lite, ale już dawno nie było dobrej oferty na ten telefon. Redmi Note 8 Pro to bardzo dobra wydajność, wielka bateria i dobry aparat. Do tego slot kart pamięci, NFC. Można się oczywiście przyczepić do szczegółów, jak wystające aparaty, średnie głośniki, czy duża waga. Ale to nic w porównaniu z tym, co telefon oferuje w takiej cenie, za takie podzespoły.

➡️Parametry:
Ekran 6.53cala z małym notchem, topowy procesor Helio G90T, 6GB RAM, poczwórny aparat z głównym 64MP, wielka bateria 4500mAh, USB-C, wejście słuchawkowe, slot kart pamięci, ochrona przed zachlapaniem i w końcu NFC( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest #xiaomi #redmi #redminote8pro #redminote8 #telefony #sebeksspoleca

Pobierz sebekss - Najwydajniejszy talefon ze średniej półki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Xiaomi Redmi Note ...
źródło: comment_15837745556I9jE3YjiDADf9akbU8mJv.jpg
  • 19
@sebekss: fakt, że Xiaomi jest w nich tak wysoko dowodzi jak marny to ranking. Ostatnio był nawet artykuł w jaki sposób Xiaomi manipulowało wynikami. O ile sam jestem np. fanem Xiaomi, to Samsung bije ich w tym temacie na głowę.
@bartoszp to mimo wszystko najbardziej prestiżowy i miarodajny ranking. W czołówce są też Mate 30 Pro, iPhone 11 czy Galaktyka, co do których nikt nie ma wątpliwości, że należą do topu. A wynik nowego Oppo raczej nie może być jakość naciągnięty.

@bartoszp: a ja się z Tobą nie zgodzę. Miałam samsunga za 1600 zł i był ciulowy, jak ostatnio już zdechl kupiłam xiaomi za 1000 i bije na glowe samsunga. Np. bateria długo trzyma i nie muszę się martwić wiecznie, czy mi telefon nie padnie za chwilę.
@bartoszp: nie, porównuję jak oba telefony działały od początku - samsung się wieszał, xiaomi nie ma tego problemu. W samsungu szybko brakło mi miejsca, mi - mam mnóstwo szajsu na telefonie, a i tak pięknie śmiga. Jedyne czego nie lubie w mi to rodzaj ładowarki bo nie ma od kogo pożyczyć, jak akurat muszę podładować. Fajnie by było jakby zmienili na to standardowe wejście jakie ma samsung.
Odnoszę wrażenie że Redmi Note 8 Pro jest zrobiony tylko dla sztuki żeby kosić w swoim segmencie wydajnością, zobaczymy co będzie jak Mediatek zacznie być niewygodny dla samego Xiaomi i czy nie wrzuca modelu do śmietnika a użytkownicy zostaną z nieaktualizowanym klockiem